Warmhaus Yüksek Kapasiteli Kazan Lansmanı Milano MCE Fuarı

İklimlendirme sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Warmhaus, 13–16 Mart 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşecek ‘41. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na (Mostra Convegno Expocomfort – MCE) katılacak. Fuarda, kendi üretimi olan duvar tipi yoğuşmalı “Yüksek Kapasiteli Kazan”ın lansmanını gerçekleştirecek olan Warmhaus, ayrıca farklı kapasite ve boyutlardaki kombilerini, panel radyatör, dizayn radyatör ve havlupanlarını da katılımcıların beğenisine sunacak.

warmhaus milano

İklimlendirme sektörünün global oyuncusu Warmhaus, 13-16 Mart 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşecek, mekanik tesisat alanında uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan MCE Fuarı’na katılacak. Fuarda geniş ürün gamını ziyaretçilerle buluşmayı planlayan Warmhaus’un Fiera Milano Expo 1 numaralı salon, E01-F08 numaralı standında; kombi, yüksek kapasiteli kazan, Minerwa serisi, panel radyatör, dizayn radyatör ve havlupanlar sergilenecek. 50-150 kW arasında 6 farklı kapasitede duvar tipi yoğuşmalı kazan üretimine başlayacak olan Warmhaus, ürünün lansmanını MCE Fuarı’nda gerçekleştirecek. Warmhaus duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasite kazanın tasarımı, teknolojisi ve üstün özellikleriyle fark yaratması bekleniyor.

Duvar tipi yoğuşmalı kazan ilk kez görücüye çıkacak!

Fuarda lansmanı yapılacak olan duvar tipi yoğuşmalı Yüksek Kapasiteli Kazan’ın kumanda panelinde bulunan dahili kaskad modülü, ek bir cihaza ihtiyaç duymadan, kazanlar arasında kolay bağlantı ve haberleşme imkanı sunuyor. Yeni nesil teknoloji ile üretilen kazan, kolay kaskad kurulumu ile 8 kazanla maksimum 1200 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşılabiliyor. Kazanda bulunan dahili mini tortu tutucu, hava ayırıcı ve çıkış manifoldu üzerindeki ek hava ayırıcı sayesinde sistemdeki hava ve tortuların eşanjöre zarar vermesi engelleniyor. Kompakt boyutları sayesinde yan yana mesafe bırakmadan montaj edilebilen kazan, küçük alanlara kolay montaj imkanı sağlıyor.

Yüksek Kapasiteli Kazan ayrıca ‘open term’ iletişim protokolü sayesinde piyasada bulunan ve kullanılan birçok kaskad yönetim ve kontrol ünitesi ile iletişim kurabilme yeteneğine sahip. Dahili kaskad ünitesi ve akıllı fiş sistemi ile sekiz kazana kadar basit ve hızlı kaskad kurulumu sağlayan kazan, çoklu bölge yönetimi de sağlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın