Vaillant Türkiye Covid-19 Döneminde Online Benchmark Eğitimleri

Vaillant Türkiye, 2019 yılında başlattığı “Benchmark” eğitimlerinin ikincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştirdi. Üç gün süren satış ekibine yönelik eğitimlere bölge satış departmanında görevli çalışanlar, bölge müdürleri, tüketici kulüp ve pazarlama departmanı çalışanları katıldı.

Benchmark Eğitimleri

Kombinin mucidi Vaillant, Ürün Pazarlama departmanında 2019 yılında başlattığı “Benchmark” eğitimlerine devam ediyor. Vaillant Türkiye satış ekibine verilen eğitimlerin ikincisi Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemler doğrultusunda online olarak gerçekleştirildi.

vaillant Benchmark

Eğitimler kapsamında ürünler arasındaki farklılıkların ortaya konması ve sahada satış ve pazarlama bakış açısıyla nasıl anlatılması gerektiğine yönelik bilgi aktarımında bulunuldu. Eğitimlerde ürün ve hizmetlerin güçlü yönleri de analiz edildi.

Vaillant’ın tercih sebepleri, tercih edilme oranları, geniş yoğuşmalı ürün ailesi ve rakipleriyle ürün kıyaslaması gibi başlıklarda bilgilerin aktarıldığı eğitimlere bölge satış departmanında görevli çalışanlar, bölge müdürleri, tüketici kulüp ve pazarlama departmanı çalışanları katıldı. Üç gün boyunca 15 saat süren eğitimler Ürün Pazarlama ve Teknik ve Eğitim Departmanları tarafından verildi.

Program kapsamında bire bir eğitimler verilecek ikinci aşaması ofislere dönüş süreci tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın