Vaillant Türkiye Bizim Evde Ramazan Yarışması

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği ‘Bizim Evde Ramazan’ kampanyası ile bu sene de kazandırmaya devam ediyor.

Vaillant, Ramazan ayının kendileri için anlamını ve Ramazan deneyimlerini #BizimEvdeRamazan hashtag’i ile Vaillant’ın Instagram hesabı @vaillanttr’yi etiketleyerek paylaşan takipçilerinden belirlenecek 40 kişiye 100 TL değerinde Migros hediye çeki verecek.

Kampanya 6-31 Mayıs tarihleri arasında devam edecek.

Vaillant Türkiye Ramazan Yarışması

Bizim Evde Ramazan

Kampanyaya katılmak isteyenlerin Vaillant Türkiye Instagram sayfasını takip etmeleri, Ramazan aylarının kendileri için anlamını ve Ramazan deneyimlerini anlatan fotoğraflarını kendi hesaplarından #BizimEvdeRamazan hashtag’i ile ve @vaillanttr hesabından bahsederek paylaşmaları yeterli olacak.

6 Mayıs saat 10.00’da başlayan kampanya kapsamında 31 Mayıs 23:59’a kadar paylaşımlara devam edilebilecek

Vaillant jürisi tarafından 2 Haziran’da kampanyanın ana fikrine uygunluk, yaratıcılık, kompozisyon, yorum ve beğeni sayısı gibi kriterlere göre yapılacak değerlendirme sonucu seçilen 40 kişiye 100 TL değerinde Migros alışveriş çeki hediye edilecek.

Bir kişinin birden fazla içerik ile katılabileceği yarışmanın sonuçları 3 Haziran 2019 tarihinde instagram.com/vaillanttr’de yayınlanacak

Vaillant Tarihçe

Vaillant’ın tarihçesi, Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 yılına kadar gitmektedir. O tarihten bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Vaillant, Mart – Eylül 2013 arasında “Enerji hareket halinde” sloganı ile evlere enerji dönüşümlerini getirmiştir. 50′ den fazla Avrupa şehrinde, Tesisatçı ve tüketiciler 100 metre uzunluğundaki teşhir gemimizi ziyaret ederek, enerji tasarruflu modern ısıtma teknolojileri hakkında bilgi edinmişlerdir.

Vaillant, Ağustos 2012 yılından itibaren yeni ısı pompası hibrit sistem üretimine başlamıştır. Kompakt ısı pompası ile mevcut bina ve sistemlere, düşük yatırım maliyetleri ile yenilenebilir enerji kaynağının entegre edilmesi sağlanmıştır. Isı pompası, maksimum enerji verimliliği sağlayan yoğuşmalı bir ısıtma cihazı ile kombine olarak çalıştırılmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın