Üntes VRF, Uygulamalı Servis Eğitim Salonunu Hizmete Aldı

Üntes VRF, Uygulamalı Servis Eğitim Salonunu Hizmete Alarak Verdiği Eğitimlerle Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış servis sayısını 139’a ulaştırdı.

Hisense’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes VRF, 4 modülle 112 HP’e kadar kapasiteye sahip cihazlarının yer aldığı eğitim salonunda ürün tanıtımlarının yanı sıra, katılımcılara birebir uygulamalı eğitimler eşliğinde, ürün tanıtımlarının yanı sıra, cihaz kurulum, işletmeye alma, kumandaların tanıtımı, cihaz kontrolü, çalışma parametrelerini inceleme ve diğer elektromekanik ekipmanların çalışma fonksiyonları gibi bilgiler verilmektedir. Sürekli eğitim ve gelişim felsefesini benimseyen Üntes VRF, yeni eğitim salonunda verdiği eğitimler neticesinde Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış servis sayısını 139’a ulaştırdı. Yeni eğitim salonunun teknik altyapıları sayesinde teknik servislerine daha nitelikli ve donanımlı eğitimler vererek müşteri memnuniyetini satış sonrası hizmetleri ile arttırmayı hedeflemektedir.

Üntes VRF

Bu çalışmalar çerçevesinde eğitim birimi tarafından, mevcut servis organizasyonuna verilecek uygulamalı eğitimler ile sahadaki sorunlara hazırlıklı olan teknik servislerinin müşteri taleplerine daha etkin çözümler getirmesi sağlanacaktır.

Şirket bünyesinde verilen bu eğitimlerin sadece servis personellerine yönelik olmadığını, projecilerin, yatırımcıların, öğrencilerin ve diğer bütün sektör paydaşlarının bu eğitimlerden yaralanabileceğini belirten Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Salih ÇİÇEK servis hizmetlerini geliştirmek için her geçen gün daha fazla çalıştıklarını ifade etti.

Ayrıca Salih ÇİÇEK: “Enerji tasarrufu sağlayan, estetik, kullanıcı dostu ürünleriyle hizmet veren Hisense’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes VRF eğitimleri önümüzdeki dönemlerde de devam edecektir.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın