Üntes VRF, Hisense Ürünleri Teskon Sodex Fuarı’nda

Üntes VRF, Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Hisense ürünleri ile İzmir’de düzenlenen 2019 Teskon Sodex Fuarı’nda yerini aldı.

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen TESKON, doğalgaz, ısıtma, soğutma, klima, pompa, vana, tesisat, su arıtma gibi sektörün farklı ürün gruplarını tek bir çatı altında toplarken aynı zamanda, 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresine de ev sahipliği yaptı.

Üntes VRF Hisense

Üntes de VRF pazarına girdiği Hisense ürünleri ile birlikte fuarda yerini aldı. Fuar kapsamında stantta sergilenen dış üniteler; kaset tip, duvar tipi, kanal tipi, yer/tavan tipi, %100 taze hava besleme iç üniteleri; bağlantı kitleri ve kontrol aksesuarları sektörle buluştu.

İlk günden itibaren yoğun ilginin olduğu standa iklimlendirme Sektörünün önde gelen misafirlerinin yanı sıra farklı bölgelerden gelen sektör müşterileri de ağırlandı.

Kongreye de aktif katılım gerçekleştiren Üntes ekibinden Ar-Ge Müdürü Arel ARSOY ve Ar-Ge Merkezi Yöneticisi Bekir CANSEVDİ “Havuz Nem Alma İklimlendirmesi” konulu bir kurs verdi. Proje firmalarının uzman mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği kursta, kapalı havuzların projelendirmesinde ve uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar ve son teknolojilerle alakalı değerlendirmelerde bulunuldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın