Termo Teknik, Belgrad Sırbistan Etkinliği Düzenlendi

Termo Teknik, bayilerini 8-10 Mart tarihleri arasında, Osmanlı ve Balkan kültürünün önemli merkezlerinden birisi olan Belgrad da ağırladı. Bayiler ayrıca bin 500 TL’lik akaryakıt hediyesinden de faydalandı.

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri kuruluşu Stelrad Radiators Group’un (SRG) Türkiye’deki iştiraki olan Termo Teknik, İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi premix yoğuşmalı kombisi Logic alan bayilerini Sırbistan’ın tarihi Başkenti Belgrad’a götürdü. Bayilerin her biri ayrıca bin 500 TL’lik akaryakıt hediyesi kazandı.

Termo Teknik Belgrad

Avrupa’nın en eski yerleşim alanlarından birisi olan, Tuna ve Sava nehirlerinin bulunduğu platoda konumlanan; Roma, Osmanlı, Avrupa, Sırp mimarisinin nadide eserlerine ev sahipliği yapan tarih ve doğa kenti Belgrad da unutulmaz anlar yaşayan Termo Teknik bayileri, şehrin en önemli merkezlerini, mimari yapılarını görme, Tuna ve Sava nehirlerinde tekne gezisi yapma fırsatı buldu.

Osmanlı İmparatorluğu tarafından 371 yıl yönetilen ve İmparatorluğun Avrupa’ya açılan kapısı olan Belgrad’ı 8-10 mart tarihleri arasında ziyaret eden Termo Teknik bayileri gezinin birinci günü: Prens Mihailo Caddesi ve heykeli, Cumhuriyet Meydanı, Kalemeydanı, Taş Meydan, Terazi Meydanı, İstanbul Kapısı, Sokullu Mehmet Paşa Çesmesi, Aziz Sava Kilisesi, Kızılyıldız ve Partizan futbol takımlarının stadyumlarını gördü.

İkinci gün ise, dünyaca ünlü Sırp bilim insanı Nicola Tesla adına inşa edilen müzeyi ziyaret eden bayiler, Tuna ve Sava nehirlerinde canlı müzik eşliğinde tekne gezisi yaptılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın