Systemair ve Panasonic Ortaklığı

Systemair ve Panasonic, bugün hem ticari hem de konut binaları için ortak entegre ve sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi hedefleyen stratejik bir ortaklığa imza attı.

Systemair ve Panasonic arasındaki işbirliği her iki ortağın da mevcut teknolojisine ve uzmanlığına dayanacak. İlk aşamada Panasonic, Systemair’in yenilikçi tersinir soğutma teknolojisini içeren yeni bir dizi yüksek verimli ve çevre dostu ısı pompası chiller grubunu tanıtacak. Yeni entegre ürünler özellikle spesifik projelerde (hafif ticari sektör dahil) müşteri gereksinimlerinin tüm yönlerini karşılamak için çözümler üretmeye uygundur.

Systemair Panasonic

Systemair ve Panasonic, soğutma ve ısı pompası teknolojisi ürünlerine dahil edilecek teknoloji ve işlevler konusunda bir işbirliği geliştirecek. Amaç, Avrupa pazarı için daha yüksek verimli, çevre dostu ve ultra modern chiller ve ısı pompası ürünleri üretmek. İşbirliği, şirketlerin akıllı bulut tabanlı hizmetlerinden de yararlanacak. İşbirliği anlaşmasının tarafları, Systemair’in havalandırma ürünleri ile Panasonic’in konut ve ticari yapılar için yüksek teknolojili ısı pompalarının yanı sıra kontrol ve uzak bağlantı teknolojileri arasında kusursuz entegrasyon için çalışacak. İşbirliği sayesinde, iki şirket pazara, müşteri gereksinimlerini karşılayan yeni ve güçlü bir değer sunabilecek.

Panasonic Corp. İcra Kurulu ve Panasonic Klima Bölüm Başkanı Toshiyuki Takagi; “Bu işbirliği, çok büyük bir sinerji potansiyelini, müşterilerimizin zorlu çevresel taleplerini karşılayabilmek üzere hayata geçirecek ve yol açacak. Aynı zamanda, genişleyen Avrupa pazarında uzun vadeli iş fırsatları yaratacak. Systemair’in benzersiz ürün yelpazesi ve HVAC alanındaki uzun süreli deneyimi ile müşterilerimize olağanüstü değer, işlev ve ürün kalitesi sunma taahhüdümüz mükemmel bir uyum sağlıyor” dedi.

Systemair CEO’su Roland Kasper:Yeni, yenilikçi ürünler ve sistem çözümleri geliştirebilmek için bu ortaklığın getireceği yeni fırsatları sabırsızlıkla bekliyoruz. İşbirliği ile yakında pazara daha iyi çözümler sunacağız, bu da binalar için geleceğin iklim sistemlerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacak.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın