Solar Cadde 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

Solar Cadde 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 3 – 4 Kasım 2016 tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleşecek.

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF – 9. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı dünyanın önde gelen enerji sektörü karar alıcılarını, uzmanlarını, özel sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Yerli ve yabancı güneş enerjisi şirketleri Solar Cadde üzerinde yine bir araya gelecek…

Tüm dünyada olduğu gibi güneş enerjisine olan ilgi ülkemizde de gün geçtikçe artıyor. İlgili mevzuatların yürürlüğe geçmesi ile birlikte Türkiye’de hem lisanssız elektrik üretimi yönetmeliği kapsamında, hem de lisanslı pazarda birçok yatırım hayata geçmeye başladı. Önümüzdeki yıllarda daha da düşecek maliyetlerle bu sınırsız, yerli ve temiz enerji kaynağına olan ilgi çok daha büyük bir oranda artacak. Bu bağlamda, yükselen güneş enerjisi sektörüne dikkatleri çekmek adına, Türkiye’nin güneş enerjisi konusundaki en büyük fuar şirketi Domino Fuarcılık – EIF ile Solarbaba Platformu yepyeni bir konsept yarattı.

Solar Cadde 2016

Dünya Güneş Enerjisi Sektörü SolarCadde’de bir araya geliyor

Türkiye’de ilk kez 4-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 8. Uluslararası EIF Enerji Kongresi ve Fuarı bünyesinde yer alan “ Solar Cadde Projesi” gerek katılımcı firmalardan gerekse de ziyaretçi firmalardan tam not aldı.

Domino Fuarcılık – EIF ile Solarbaba Platformu, yükselen güneş enerjisi sektörüne dikkatleri çekmek için yepyeni bir konsept yarattı. 4-6 Kasım 2015 tarihlerinde ATO Congresium’da yapılan EIF – 8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı`nda “ Solar Cadde Projesi ” katılımcılara sunuldu. Yerli ve yabancı güneş enerjisi şirketleri Solar sektörü üzerindeki yeni çalışmalarını Güneş Oturumlarında Türk ve dünya sektörü ile paylaştı.

Güneş Enerjisi Sektörünün önde gelen 20 firması ile sektörde farkındalık yaratan “ Solar Cadde Projesi ” kapsamında gerek stant katılımları gerek sunumları ve gerek sektör buluşmaları EIF 2015’e başarılı bir şekilde imza attılar.

Daha büyük, daha modern, daha keyifli olacak Solar Cadde 2016 ; 3-4 Kasım 2016 tarihleri arasında 9. Uluslararası EIF 2016 Enerji Kongresi ve Fuarı’nda ikinci kez Dünya Güneş Enerji Sektörünü bir araya toplamayı hedefliyor. 2016 senesinde hedef sektörde lider Konumda olan 40 firmanın fuar katılımı ve 4.Solarbaba Güneş Enerjisi konferansında sıcak gündemin tartışılması olacak.

Solar Cadde

Kaynak: Domino Fuarcılık & Solar Baba Platformu

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın