SODEX Ankara, 30 Eylül – 3 Ekim 2020

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, SODEX Ankara30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında ATO Congresium / Ankara’da düzenlenecek.

SODEX Ankara 2020

İklimlendirme sektörü ürün gruplarına 360 derece bir bakış açısı sunan fuar, en son düzenlenen 2017 yılındaki versiyonu ile bir kez daha kanıtladığı başarısını 2020 yılında da devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Düzenlendiği şehir olan Ankara’nın stratejik önemi göz önünde bulundurulduğunda ve şehrin sektör için önemi değerlendirildiğinde profesyonel ziyaretçi anlamında büyük ilgi beklenmektedir.

Sodex Ankara 2020

30 Eylül-3 Ekim 2020 tarihleri arasında sektörün buluşma noktası olacak olan fuarın tekrar bölge ve ülke ekonomisine büyük katkısı olması beklenmektedir.

Avrasya bölgesinin en büyük İklimlendirme fuarı ISK-SODEX’i uzun yıllardır organize eden Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek olan fuar, sektördeki son gelişme ve yenilikleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerinin buluşma noktası olacaktır.

Neden Katılmalısınız?

– Son 15 yıllık süreçte Türkiye, yıllık ortalama %5.5 büyüme oranı ile en hızlı büyüyen ekonomilerden biridir. İklimlendirme Sektörü ise ülke ekonomisinin lokomotif sektörlerindendir. SODEX Ankara Fuarı tüm bu bileşenler ile birlikte Türkiye’nin üretim merkezlerinden başkent Ankara’da düzenlenmektedir.
– Uluslararası ziyaretçi ilgisi
– Devlet ve kamu kurum ve kuruluşları ile bir araya gelme imkanı – İkili İş Görüşmeleri —-*– Toplantıları ile yeni iş bağlantıları kurma ve geliştirme imkanı
– TOBB İklimlendirme Sektör Raporu’na göre İç Anadolu Bölgesi, İklimlendirme sektör imalatı bazında en çok işletmeye sahip 2. büyük bölge olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Ankara’nın bu konudaki stratejik önemi büyüktür

Ürün Grupları

– Isıtma
– Soğutma
– İklimlendirme
Güneş Enerjisi
– Havalandırma
– Yalıtım
– Pompa
– Vana
– Tesisat
– Su Arıtma
Jeotermal
– Bina Otomasyonu
– Yangından Korunma

SODEX Ankara 2017 İstatistikleri

– 121 katılımcı firma
– Fuar süresi boyunca 6000 üzerinde profesyonel ziyaretçi
– 4000 m2 üzerinde stant alanı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın