Pool Expo 2016, Havuz, SPA, Sauna Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı

Pool Expo 2016, Havuz, SPA, Sauna Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 04-07 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 11. Salonda düzenlenecek.

Pool Expo 2016 fuarı kapsamında yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, filtrasyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, boru ve bağlantı elemanları, mekanik tesisat, arıtma, filtrasyon, aydınlatma sistemleri, havuz kapama sistemleri, yalıtım, ısıtma ve nem alma cihazları, dezenfeksiyon sistemleri, izolasyon malzemeleri, su ekipmanları, süs havuzları, güvenlik örtüleri, kış örtüleri, kapama sistemleri sergilenecektir.

Pool Expo 2016 fuarı, sektörün ulusal ve bölgesel ticaretini arttırma hedefiyle yola çıkarak, yurtiçi ve yurtdışında etkin tanıtım programlarıyla katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçi kitlesine ulaştırarak, yeni iş bağlantıları kurulmasını amaçlamaktadır.  Profesyonel ziyaretçiler, Pool Expo 2016 fuarı boyunca akademik kurum ve kuruluşlarının düzenlediği seminerler ve teknik sunumlar aracılığıyla, sektördeki son teknolojik gelişmeleri ve uygulama çözümlerini en doğru kaynaklardan öğrenme şansını yakalayacaktır.

Fuar Adı     : Pool Expo 2016
Konusu       : Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları
Fuarı Tarihi : 04 – 07 Mayıs 2016
Fuar Alanı   : İstanbul Expo Center – Yeşilköy
Pool Expo 2016 Davetiye: Online Davetiye

Pool Expo 2016 Fuar Alanına Ulaşım:
Fuar Alanına Marmaray ile Ulaşım
Anadolu yakasından Ayrılık Çeşme veya Üsküdar istasyonlarını kullanarak Marmaray ile Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Fuar Alanına Metro ile Ulaşım
Hacıosman-Yenikapı metro hattını kullanıp Yenikapı’ya ulaştıktan sonra Marmaray hattına geçiş yaparak Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı’ndan Ulaşım
Atatürk Havalimanı’ndan fuara en hızlı ulaşım metro ile yapılmaktadır. Aksaray yönündeki HM1 hattına binerek, ilk durak olan “İstanbul Fuar Merkezi” ‘nde inebilirsiniz. Fuar alanı taksi ile, havalimanı’ndan 5 dakika uzaklıktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ulaşım
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kartal’a taksi ile ulaşıp metro ve Marmaray hattını kullanarak Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz

Otogar’dan Ulaşım
Eğer metro ile gitmek isterseniz, HM1 hattında Havaalanı yönündeki metroya binerek 9. durak “İstanbul Fuar Merkez” ‘nde inmelisiniz. (Yaklaşık 25 dakika sürecektir.)

Taksim’den Fuar Alanına Ulaşım
Taksimden Metro ile Yenikapı durağında indikten sonra Marmaray hattına aktarma yaparak Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Kadıköy’den Fuar Alanına Ulaşım
Kadıköy’den Bakırköy’e giden İDO Deniz Otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Bakırköy İDO iskelesinden fuar alanına ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz. Kadıköy’den Metro ile Ayrılıkçeşme istasyonundan Marmaray hattına geçiş ile Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz.

Bostancı’dan Fuar Alanına Ulaşım
Bostancı’dan Bakırköy’e giden İDO Deniz Otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Bakırköy İDO iskelesinden fuar alanına ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Sultanahmet’ten Fuar Alanına Ulaşım
Eğer metro ile gitmeyi düşünürseniz Zeytinburnu yönündeki TR1 Hattını kullanarak son durak olan Zeytinburnu’nda inin. Buradan aktarma yaparak Havaalanı yönüne doğru giden metroya (HM1) binerek 5. durak olan “İstanbul Fuar Merkezi” ‘nde inmelisiniz. (Yaklaşık 30 dakika sürecektir).

Fuar Alanına Metrobüs ile Ulaşım
Söğütlüçeşme, Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar’dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. M2 hattını kullanarak “Yenibosna-Kuleli” durağında inerek Yenibosna’dan Metro ile (HM1) fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. bu sayfadaki bilgileri fuara gelecek olan ziyaretçilerin fuara ulaşımlarında kolaylık sağlamak amaçlı vermektedir. Lütfen bu bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini kontrol ediniz.

Pool Expo 2016 Davetiye

Kaynak: Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş., Pool Expo 2016, poolexpo.org

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın