Luftsis A.Ş., ACTIONClima S.r.L. ile OEM Üretim Anlaşması Yaptı

Bandırma Tesislerinde klima santral ve cihazları imalatı yapan Luftsis A.Ş., İtalyan ACTIONClima S.r.L. ile OEM anlaşması yaptı. Bu anlaşma ile ActionClima S.r.L kendi üretim fancoil ve diğer HVAC ürünleri, Luft markası ile OEM olarak üretecek. Bu ürünlerin Türkiye içi pazarlama, dağıtım, satış ve satış sonrası hizmetleri de Luftsis A.Ş.’ye ait olacak.

Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “ACTIONClima özellikle yüksek kaliteli fan coiller, standart ve EC motorlu ürünler, yüksek basınçlı terminal üniteler, aksiyel ve radyal fanli ısıtıcı / soğutucu apareyler konusunda uzman, ürün ve aksesuar çeşitliliği olan, deneyimli ve uzman bir imalatçıdır. Özellikle kontrol ve otomasyon konusunda (merkezi kontrollü FCU, Modbus/ Bacnet uyumlu modeller) çok gelişmiş ürünleri mevcuttur. Deneyimli İtalyan kalitesini Luft markamız ile birleştirdik. Stok cihaz siparişlerimizi verdik. İlk tanıtımlarını ISK-SODEX 2018’de Luftsis standımızda gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda ürün detay katalogları ve Luftware FCU seçim programımız web sitemizde yer almıştır. Seçim programı detaylı ürün ve aksesuar seçimine imkân vermektedir” dedi.

Luftsis A.Ş., ACTIONClima

ActionCLIMA S.r.L. Genel Müdürü Adriano Castellani ise “Türkiye bizim için önemli ve yüksek potansiyel vadeden bir pazardır. LuftsisA.Ş. ile yaptığımız OEM anlaşmasından memnunuz. Yüksek teknolojili ve İtalyan estetik anlayış geleneği ve uzmanlığını yansıtan tasarım ve ürünlerimizin LUFT markası ile Türkiye’de potansiyel yaratacağından ve Luftsis uzmanlığı ile son kullanıcılara ulaşacağından eminiz” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın