Keskin Konsept ’ten Health Expo’ya Büyük Çıkarma

Elektromekanik taahhütün lider markası Keskin Konsept ’ten Health Expo’ya büyük çıkarma

Bu yıl dördüncüsü 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Health Expo Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Bütünleşik Sağlık Hizmetleri Fuarı, hastane elektromekanik tesisatı taahhütünde uzmanlaşan Keskin Konsept  Şirketler Grubu’nun çıkarmasına sahne oldu.

keskin-konsept

Dikkat çeken mimarisi ve 50 metrekarelik alana yayılan standı ile Türkiye’de sağlık sektörünün nabzının attığı fuara katılan tek elektromekanik tesisat taahhüt firması olan grup, büyük ilgi gördü.

KK fuar 2

T.C. Başbakanı Sn. Binali Yıldırım’ın, Keskin Konsep’in sahibi Makina Yüksek Mühendisi Uğur Keskin ve avukat eşi Tuğba Keskin’in iki yaşındaki oğulları Ahmet Demir Keskin’e oyuncak araba hediye etmesi ile neşeli anların yaşandığı etkinlik sonrası Uğur Keskin, ”Elektromekanik tesisat taahhütlerimizde referanslarımızın büyük bir kısmını hastaneler ve sağlık merkezleri oluşturuyor. Başarıyla tamamladığımız referanslarımız nedeniyle özellikle hastaneler üzerinde uzmanlaştığımız için Health Expo’da yer aldık ve etkinlik boyunca gördüğümüz büyük ilgiden çok memnun kaldık’’ açıklamasında bulundu.

keskin-konsept-3

Elektromekanik tesisat sistemleri uygulamaları konusunda faaliyet gösteren ve kazanılmış deneyimlerini kaliteli uygulamalara dönüştüren yapısı ile her türlü proje ve taahhüt ihtiyacına cevap vermek için 2004 yılında kurulan Keskin Konsept, yüz yirminin üzerinde prestijli referans ve 1 milyon metrekarenin üzerinde elektromekanik tesisat taahhütüne imza atmıştır.

Girişimcilik ruhunun heyecan ve dinamizmini, Türkiye’nin özel ve nitelikli bir çok projesinde kazanılmış 20 yıllık bir deneyim ve 70 yıllık ticari gelenekle birleştirerek tesisat sektörüne en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Çesitli ülkelerde akredite olan Keskin Konsept; otuz altısı hastane; on yedisi yönetim binası; yedisi fabrika olmak üzere toplamda yüzün üzerinde yapıya imza atmıştır.

keskin-konsept-logo

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın