KE Fibertec Türkiye Ofisi Bölgede Genişliyor

Dünyanın lider kumaş kanal üreticisi KE Fibertec, Türkiye Ofisini çevre pazarlara hitap edecek bir merkez haline dönüştürüyor.

KE Fibertec, 2005 yılından bu yana Türk HVAC sektörüne kumaş hava kanalları tedarik ediyor ve yeni çözüm ortağı Ventem Mühendislik firmasını 1 Şubat 2018 itibarıyla ürünlerinin Türkiye’deki ana distribütörlüğü ile yetkilendiriyor.

KE Fibertec

KE Fibertec Türkiye Genel Müdürü Renol Önder; “BDT ve Ortadoğu bölgesinde daha etkin olabilmek adına her bölgede yerel iş ortakları ile çalışacak şekilde, faaliyetlerimizi yeniden yapılandırmayı tercih ettik. Kapsam olarak geniş bir coğrafya olduğundan, yeni yapılanma ile müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, Türkiye’deki satış ve pazarlama faaliyetlerimizi, 3 yıldır KE Fibertec Türkiye Satış Müdürlüğü’ nü yürüten Evrim Karataş’ın temsil ettiği VENTEM Mühendislik’e devrediyoruz. Bu değişimden oldukça memnunuz zira müşterilerimiz Evrim Karataş Bey’i yakından tanıdığından işbirliğimiz etkilenmeden devam edebilecek.” derken,

Ventem Mühendislik Genel Müdürü Evrim Karataş, “Yeni yapılanma ile tamamen pazara odaklanarak çözümcü yaklaşımımız ile hizmetlerimizi kesintiye uğratmadan, kumaş kanal konusunda en iyi olmaya devam edeceğiz.  Konfor alanları, endüstriyel hacimler ve gıda tesisleri konusunda bilgi birikimimizi ve doğru havalandırma çözümleri ile ilgili deneyimlerimizi müşterilerimizle ve sektör çalışanları ile paylaşmaya hazırız. KE Fibertec markasını, kalite odaklı anlayışımız ile en iyi şekilde Türkiye Pazarı’nda temsil edeceğiz.” dedi.

KE Fibertec ve Ventem, ISK Sodex 2018 Fuarında 3. Salon, A21 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlamaktan onur duyar.
VENTEM Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iletişim bilgileri:
Taşdelen Mahallesi Buket Sk. No:1-3/15 Çekmeköy – İstanbul
+90 216 430 90 80, +90 531 510 89 39, info@ventem.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın