İSKİD Dijitalleşme Semineri

İSKİD Dijitalleşme Semineri, 11 Nisan Perşembe günü Point Otel Barbaros’ta, Saytech, Metix, Adenyum Danışmanlık sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını İSKİD Başkan Yardımcısı Taner Yönet yaptı. Taner Yönet; “Dijitalleşme hayatımızın hakimi olmuş durumda, sektör olarak dijitalleşmenin neresindeyiz bu gün bunları konuşacağız. Veriyi toplayarak değerlendirmek ve uygun algoritmalar ile işleyerek işlerimizde kullanmak dijitalleşmenin tarifi olarak görünüyor. Dijitalleşme üzerine çalışmalarında geç kalanlar, önem vermeyenler, sistem dışına iletilecektir. Bir anda makas açılır ve yakalama şansı azdır. Bu konularda bu gün bilgi aktaracak değerli konuşmacılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

İSKİD Dijitalleşme Semineri

İSKİD Dijitalleşme Semineri’nde Bosch Endüstri 4.0 Projeler Direktörü Murat Kurtlar; “Sanayideki ve Türkiye’deki Proje Uygulama Örnekleri” başlıklı sunumuna başlarken “Endüstri 4.0 nereden çıktı, başlangıç hikayesi, globaldeki gelişmeler, firmalar neye ihtiyaç duyuyor, neler gözlemleniyor, firma olarak dijital dönüşüme nasıl tepki veriyoruz, sürecin neresindeyiz, hangi projeleri hayata geçiriyoruz, bunlardan bahsedeceğiz” dedi.

Sabah Gazetesi Teknoloji Editörü Murat Can; Siber Güvenlik başlıklı konuşmasını yaptı. CRM ve ERP konusunda önce Salesforce Satış Bölge Müdürü Melissa Aktaş sonrasında Metix Bilişim Satış Direktörü Gonca Soyluoğlu konuştular. Kobi Gelişim Destek Programı hakkında Adenyum Danışmanlık Bölge Müdürü Kübra Altuntaş bilgiler aktardı.

İSKİD Dijitalleşme Semineri soru cevap bölümünden sonra etkinlik başarıyla sona erdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın