ISK-SODEX Istanbul 2018 Fuarı’na Son 2 Gün!

ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Sektörünün önde gelen fuarları olan ISK-SODEX Istanbul, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkesin ajandasına eklemesi gereken bir etkinliktir.

ISK-SODEX, dünyanın her yerinden, konusunda uzman katılımcıları ve ziyaretçileri ile bilgi alışverişi yapma imkanı sunmasının yanı sıra, fuar süresince devam eden destekleyici programları ve sektörün önde gelen dernekleri ile olan iş birlikleri sayesinde ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ana başlıklarında katılımcı ve ziyaretçilerine büyük olanaklar tanır. İş bağlantıları kurma-geliştirme, sektördeki en son yenilik ve gelişmeleri yakından tanıma fırsatı sunan ISK-SODEX Istanbul Fuarı’nın sektördeki yeri ve önemi katılımcı ve ziyaretçileri tarafından da tescillenmiştir.

ISK-SODEX 2018

İlk olarak 1997 yılında organize edilen fuar, en son edisyonu olan 2016 yılında geldiği nokta ile sektördeki yeri ve konumunun altını bir kez daha çizerek, sektörünün ve Türkiye’nin ihracatına büyük katkı sağlamıştır.

  • 1.294 katılımcı (alt katılımcılar dahil)
  • 50.558 m2 net stand alanı
  • 107 ülkeden 83.764 ziyaretçi (%93’ü Avrupa, %2’si Amerika, %3’ü Amerika, %2’si Asya kıtasından olmak üzere)
  • %92 hedeflediği kitleye ulaşan ziyaretçi
  • %48 karar verme yetkisinde bulunan ziyaretçi

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin bütününe hakim olan, konuları tamamen kapsayan fuar, tüm sektöre derinlemesine bir bakış açısı sağlamıştır. 2018 yılında da yeni yer ve yeni tarihinde gerçekleşecek olan ISK-SODEX Istanbul Fuarı tekrar sektörünün buluşma noktası olmayı hedeflemektedir.

Sağlayacağınız faydalara bir bakış:

Yenilik:

ISK-SODEX Istanbul HVAC&R sektöründeki en son trendleri yansıtmaktadır. Isıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma, tesisat ve yalıtım sektörlerinin tanınmış üreticileri 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde en son ürün ve hizmetlerini sunacaklar.

Uluslararasılık:

2016 yılında, toplam 83.764 ziyaretçinin 8.458’i başta Doğu Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika olmak üzere dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye geldi. Türkiye Ekonomi Bakanlığı 2018 yılında da ISK SODEX Istanbul’u destekleyecektir. 2016’da 51 ülkeden gelen heyetler programa dahil edildi.

Sektörel Ağ Oluşurma:

ISK SODEX Istanbul, doğru katılımcıları doğru ziyaretçilerle buluşturuyor. 2016 yılında düzenlenen fuarda ziyaretçilerin %75’i karar verme yetkisine sahip kişilerdi. Özel B2B ikili görüşme programında katılımcılar, diğer endüstri profesyonelleri ile buluşma, bilgi alışverişi yapma ve uzun süreli işbirliklerine başlama fırsatları elde ediyorlar.

İtibar:

2016 yılı istatistikleri ISK-SODEX Istanbul’un başarısını bir kez daha teyit etti. Ziyaretçiler deneyimlerinden, özellikle sektörel ağ oluşturma fırsatlarından ve fuarın bilgi değerinden memnun kaldı. Yoğun pazarlama faaliyetleri sayesine ISK-SODEX Istanbul sadece Türkiye’de değil dünya genelinde bilinmektedir ve medyanın büyük ilgisini çekmiştir

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın