İnşaat ve Dekorasyon Sektöründe Lüks Dekor

Lüks Dekor Firması 1980 yılından bu yana İstanbul’da inşaat sektöründe tadilat ve dekorasyon alanında uzmanlaşmış kadrosu ile faaliyet göstermektedir. İş işi getirir prensibinin yaygın olduğu tadilat sektöründe kalıcı olabilmeyi başarmanın altın kuralı arkanızda bıraktığınız işin son resmidir. Tamamladığımız her proje arkasında mutlu yüzler bıraktı çünkü biz o yüzleri yaratmak için her seferinde daha çok çalıştık. Otuz altı yıldır daha iyisini yapmak için durmadan çalışıyoruz. Tadilat sektöründe kazandığımız tüm teknik bilgi ve beceri ile ne kadar başarılı olduğumuzu çok iyi biliyoruz fakat biz vizyonumuzu oluştururken ilk tuğlamızın adına güven dedik. Otuz altı yıldır altına imza attığımız tüm projeleri taahhüt ettiğimiz teslim süresinde tamamladık. Kurmak için mücadele ettiğimiz bu güven ortamının değerini bilerek devamlılığını sağlamak her zaman önceliğimiz oldu. Biz sizlerle, işimizde kazandığımız tüm bilgi ve deneyimi paylaşıyoruz. Sizi kaliteli ve makul fiyatlı malzemeye yönlendiriyoruz. Size en iyi danışmanlığı sağlamak için; optimum fiyat-performans oranına sahip malzemeyi, kaliteli işçilik ile projelendirip takdirinize sunuyoruz.

Çalışma Prensibimiz:

Yeniden kullanım, bir binanın günün koşullarına en uygun işlevselliği sağlayacak şekilde tadilatının yapılmasıdır. Yapıların yeniden işlevlendirilmesi değişimin kaçınılmaz bir sonucudur. Yapılacak olan tadilat projesi, zaman içinde olabilecek yeni değişimlere kolaylık sağlamak açısından esneklik taşımalıdır. Bir yapıya yeni işlev kazandırmak için yapılan çalışmalarda mekanın kimliğini kaybetmeden yeni amacına hizmet edebilecek işlevi sağlayacak şekilde tasarımının yapılması önemlidir.

Firmamız tadilat projelerini hazırlayıp uygularken, yasal zorunluluklara uymayı, yapı envanter kayıtlarını tedarik etmeyi, meslek eğitimini almış, meslek bilinci ve yeterliliğine sahip yöneticilerle çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

Çünkü, uygulamada kalifiye eleman eksikliğinin olması yapılan tadilatların bir temele dayandırılamamasına, birlik ve sürekliliklerinin sağlanamamasına neden olmaktadır. Tadilat bir yönteme dayanarak yapılmadığında koşullar ve gereksinimler doğru tespit edilememekte, çözüm seçenekleri yeterince sunulamamaktadır. Uygulamalar yapılması gereken sıra ile yapılamadığından uygulama sırasında söküp tekrar yapmak, yerinde detay çözmek gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Lüks Dekor Tadilat
“1,250 Proje Tamamladık !, 12 Projemiz Devam Ediyor, 36 Yıldır Sektördeyiz, 5,000+ Mutlu Müşterimiz Var.”

Lüks Dekor Hizmetleri

-Temelden İnşaat
-İç Mimarlık-İç Dekorasyon
-Mutfak Dolabı-Banyo Dolabı-Ahşap İşleri
-Parke-Seramik-Fayans İşleri
-Dış Cephe-Çatı-Mantolama İşleri
-Elektrik Tesisatı-Su Tesisatı İşleri
-Boya-Badana-İzolasyon İşleri
-Mermer-Granit İşleri
-Ev-Ofis Duvar Bölme

Lüks Dekor İletişim:

Adres: Feyzullah Mah.Oğuzhan Cad.Özgür Sk. No:2/2 Maltepe-İstanbul
Telefon: 0532 296 1234
E-mail: bilgi@luksdekortadilat.com
Websitesi: http://www.luksdekortadilat.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın