İlk ve Tek Dijital Girişimcilik Etkinliği e-Founder

Girişimcilik ekosistemine e-Founder ile farklı bir pencere açıyoruz!

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder bu sene 28-29 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

Peki e-Founder ’da seni neler bekliyor?

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlarla bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfedecek, bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenecek, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalayacaksın.

e-founder

Alanında öncü partnerlerimizin interaktif bir biçimde yapacağı atölye çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşacak ve deneyimlediklerinle günlük hayatını şekillendirebileceksin.

Etkinlik anında farklı birçok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsan takım arkadaşını bulabilecek ve yakında açılacak olan yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabileceksin.

Sen de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsan bit.ly/ef2020kayit linkinden yerini ayırtmayı unutma!

Hakkında

COMPEC ve BÜYAK işbirliği ile bu yıl beşincisi düzenlenecek olan e-Founder, Boğaziçi Üniversitesi’nin ilk ve tek İnternet Girişimleri Yarışmasıdır.

Girişimciliğe ilgi duyan kişilerin, zirveye katılarak ekosisteme dahil olabilecekleri, belirli bir seviyede projesi olanların ise yarışmaya katılarak projelerini ileri seviyelere taşıyabilecekleri bir yarışma ve zirve etkinliğidir.

e-Founder, Scoutium gibi start-upların büyüme süreçlerine ciddi katkılar sağladığı gibi, zirve etkinliği ile de birçok gencin zihnine girişimcilik tohumları ekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın