Hycleen Automation System’e Red Dot’tan Mansiyon

GF Piping Systems’ın (GFPS) içme suyu tesisatlarının otomasyonu için geliştirdiği Hycleen Automation System, Red Dot Award 2019’dan “Onur Mansiyonu” ile döndü.

Bu yıl 5.500 ürünün değerlendirildiği Red Dot Award 2019’da Hycleen Automaiton System, yenilikçi ve iyi tasarlanmış çözümleri ile ödüle hak kazandı. Özellikle büyük bina komplekslerinde içme suyu tesisatlarının planlanması, kurulumu, işletilmesi ve bakımı için geliştirilen sistem, tesisata giren suyun kontrolü, denetimi, raporlanması gibi özellikleri ile suyun hijyenik ve sağlıklı kullanımına olanak sağlıyor.

İçme suyu sistemlerinin nadiren ilgi gören bir alan olduğu için bu inovatif ürünün jüri tarafından değerlendirilmesinin GF için oldukça önemli olduğunu vurgulayan firma yetkilileri ödülü almaktan dolayı büyük gurur duyduklarını belirttiler.

Hycleen Automation System

Hycleen Automation System Bileşenleri

Hycleen Automation System, düzenli su değişimi sağlamak, Lejyonella hastalığına neden olan bakterilerin çoğalmasını engellemek ve su sıcaklıklarını kontrol altında tutmak için oteller, konutlar, hastaneler veya evler gibi daha büyük binaların su yönetimi için öneriliyor. Sistem, mevcut veya yeni içme suyu sistemlerine entegre edilebilen birkaç bileşenden oluşuyor:  Master Box, vanalar, güç kaynağı ve veri iletim kabloları.

Hycleen Automation Master Box, kurulan sistemi tek kablo sayesinde (her 500 m) 50 denetleyiciye kadar kontrol edebiliyor. LegioTherm 2T ve LegioTherm K vanaları, Master Box ile birlikte sistemin kalbinde yer alıyor. Önceden programlanmış parametrelere bağlı olarak çalışan vanalar, su sıcaklığı okumalarını algılayarak, verileri Master Box’a aktarıyor. Vanalardan otomatik olarak elde edilen verilerle hassas hidrolik ayar kontrolü ile suyun termal dezenfeksiyonu yapılabiliyor.

Türkiye’de Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi tesisat sistemlerinin temiz su kullanımı GFPS Hycleen Automation System ile kontrol altında tutuluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın