Hidrolik Denge ve Tesisat Uygulamalarındaki Yenilikler Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, Adana İl Temsilciliği tarafından MMO Adana Şubesi Eğitim Salonu’nda 25 Şubat 2019 Pazartesi günü saat: 16:00 – 18:30 arasında düzenlenecek olan “Hidrolik Denge ve Tesisat Uygulamalarındaki Yenilikler ” konulu seminer programına ilişkin detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Konu: Hidrolik Denge ve Tesisat Uygulamalarındaki Yenilikler
Tarih: 25.02.2019 Pazartesi
Program akışı:
15:45 – 16.00 Buluşma
16.00 – 17.00 1. Oturum
17.00 – 17.15 Ara
17.30 – 18.30 2. Oturum ve Soru – Cevaplar
Seminer Yeri: Makine Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi Eğitim Salonu
Konuşmacı: Nurettin KÜÇÜKÇALI (Elk. Müh.)
Oturum Bşk: Hamdi HOPLAMAZ (Mak.Müh.)

Hidrolik Dengeleme

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın