FORM’un yüksek verimli Mitsubishi Heavy VRF klima cihazları, FLO ayakkabı mağazalarının tercihi oldu

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO’nun Ankara ve Eskişehir mağazalarının ısıtma-soğutma ihtiyacı, yüksek verimle çalışan Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri ile sağlanıyor.

Her geçen gün mağaza ve ürün sayısını arttırmaya devam eden FLO mağazacılığın iki katlı ve 1,200 m2alana sahip Ankara Hüseyin Gazi Caddesi mağazası’nda, toplam soğutma kapasitesi 250 kW olan 5 adet heat pump dış ünite ve 18 adet standart kaset tipi iç ünite kullanılıyor. FLO’nun Eskişehir 2 Eylül Caddesi üzerinde yer alan dokuz katlı 1,600 m2’den oluşan mağazasında ise toplam soğutma kapasitesi 300 kW olan 7 adet heat pump VRF dış ünite ve 24 adet standart kaset tipi iç ünite kullanılıyor.

Mitsubishi Heavy VRF

Sistem nasıl işliyor?

Proje de kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri; dış ünite grubunun, birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her konut alanının arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. İnverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor.

Micro Vrf KX dış üniteler ölçülerinin kompakt olması sayesinde, konfor şartları bozulmadan tasarım esnekliği ve kolay uygulama imkanı sağlıyor.

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılar.

Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, en yüksek enerji verimliliği sunmakla birlikte enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretiliyor. Mitsubishi Heavy Industries Grubu Global 100 Endeksi-Sürdürülebilir Şirketler sıralamasında 66. sırada yer alarak klima sektöründen bu sıralamada yer alan tek firma olarak dikkat çekiyor.

Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar,  yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın