Filtes Tesisat, Su Tesisatı Sorunlarınıza Kalıcı ve Garantili Çözümler

Filtes Tesisat su tesisatı arızalarına ilişkin istanbul’un bütün ilçelerine tespit ve tamirat hizmeti vermektedir. Detaylı hizmet alanlarımıza gelecek olursak; su kaçağı tespiti, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanalizasyon hattı ve rögar tıkanıklığı açma, petek temizleme, rögar tespiti, kötü koku tespiti, gider borusu yıkama ve su tesisatı işlerinde kalıcı ve garantili çözümlerin yanı sıra su tesisatı danışmanlık hizmeti vermektedir. Son 8-10 yıldır ülkemizde yaygın olarak kullanılan su kaçağı tespit cihazları tespit işlemlerinde büyük kolaylık sağladığı gibi tamirat maliyetlerini de en az seviyeye indirmiştir.

Danışmanlık hizmetimizi kısaca açıklayacak olursak; yeni bir ev veya işyeri alacaksanız henüz taşınmadan çalışmalarımız sonucu detaylı rapor hazırlayarak, su tesisatına ilişkin olası bir arıza varsa veya gelecek yıllarda sorun teşkil edebilecek hususları tespit ederek sizlere sunuyoruz.

Su kaçağı neden oluşur?

Su tesisatı yapılırken malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, tesisat projesi ve test aşaması çok önemlidir. Kaliteli bir malzeme vasıfsız su tesisatı ustasının elinde adeta çöp olur. Yapılacak tesisat uygulamaları doğru bir proje esaslı, tekniğe uygun ve en önemli ve son aşaması da doğru bir testten geçirilmelidir.

filtes tesisat 1

Doğru yapılmayan plastik kaynaklarda sıcak veya soğuk su fark etmeksizin kaynak yerlerinden su kaçağı meydana gelebilir. Keza ek yeri olmayan bölgelerde de boru çatlaması sorunu görülebilir. Gerek vitrifiye montajında, gerekse yapıda diğer ince işçilikler yapılırken de su tesisatı boruları zarar görebilir.

filtes tesisat 2

Atık su tesisatında en sık meydana gelen arızalar ek yerlerindeki sızıntı problemidir. Yıpranmış contalar tesisat yapılırken kullanılmamalıdır. Ayrıca atık su tesisatı yapılırken meyil yani akıntı oranı doğru verilmelidir. Meyil oranı düzgün olmayan atık su tesisatında su kaçağı, tıkanıklık ve kötü koku sorunları yaşanmaktadır.

filtes tesisat 3

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su kaçağı tespiti su sesini algılayan hassas akustik dinleme cihazı, sıcağa duyarlı termal kamera, nem ölçer ve pis su tesisatında kullanılan gözlem kameraları ile yapılmaktadır. Su kaçağı tespit edilirken tam nokta tespiti için dikkatli olunmalıdır. Küçük bir yanılgıda birden fazla fayans veya daha fazla duvar kırılabilir. Su kaçağı tespiti ustasının mahareti ve tecrübesi bu konuda oldukça önemlidir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Filtes Tesisat’ı neden seçmelisiniz?

Garanti

Firmamız yaptığı bütün tamirat işlemlerinde iki yıl garanti vermektedir. Bu süre içinde arızanın tamir edildiği yerde sorun çıkması halinde tespit ve tamirat ücreti alınmadan sorun giderilir.

Profesyonel ekip önceliği

Firmamız bünyesinde çalışan bütün tespit ve tamirat personeli alanında uzman ve eğitimli kişilerdir. Bütün servis personelimiz ustalık belgesine sahiptir.

Son teknoloji ekipman

Teknoloji çağında yaşıyoruz. Su tesisatı arızalarına ilişkin üretilen faydalı bütün cihazları yakından takip ederek envanterimize katıyoruz.

filtes tesisat 4

Müşteri memnuniyeti

Küçük ya da büyük iş, kişi ya da kurum fark etmeksizin yaptığımız bütün işleri aynı titizlik ve prensiple yürütüyoruz. Planlanan zamanda yapılacak işi sizlere sorunsuz olarak teslim ediyoruz. En büyük kazanç olarak müşterilerimizin memnuniyetini görüyoruz.

Yapı tecrübemiz

Her işte olduğu gibi teori kadar pratik çok önemlidir. Firma kurucularımız işin mutfağından gelerek sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Bitirdiğimiz projeler bundan sonraki işlerimizde bize referans olacaktır.

İletişim

Hizmetlerimiz ile alakalı detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sancaktepe Mahallesi 899. Sokak No:19/A Bağcılar/İSTANBUL
Tel: 0212 434 58 37 – 0212 434 58 38 – 0537 953 73 13
Site adresi: http://www.filtestesisat.com
Sosyal medya Ağlarımız:
Facebook.com/Filtestesisat
Youtube.com/Filtestesisat
Twıtter.com/Filtestesisat
Google+/Filtestesisat

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın