Enerjinin Kalbi Boğaziçi’nde Atıyor! 6. Boğaziçi Enerji Zirvesi

6. Boğaziçi Enerji Zirvesi, 5 Aralık 2020 de online olarak düzenlenecektir.

Enerji, insan yaşamında önemli derecede önceliğe sahip ve enerjisiz bir hayat, günümüz koşullarında neredeyse mümkün değil.

Gelişen teknolojiyle paralel olarak artan enerji ihtiyacı bütün ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de yeni enerji kaynakları üzerinde daha fazla düşünmeyi zorunlu kılıyor.

6. Boğaziçi Enerji Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci kolu olarak enerjinin önemini vurgulamak, enerji politikaları üzerine düşünmek, enerji tüketiminin dünyadaki ve ülkemizdeki durumuyla ilgili bilgi sahibi olmak amacıyla düzenlediğimiz Boğaziçi Enerji Zirvesi ’ni; bu sene online bir platform olan justcanli üzerinden 6. kez düzenliyoruz.

6. Boğaziçi Enerji Zirvesi

Bu yılki Boğaziçi Enerji Zirvesi’nde yenilenebilir enerji, akıllı ulaşım ve sürdürülebilir şehirler gibi birçok güncel konuyu alanında uzman ABB, AirCar, Solarbaba gibi kuruluşlar ve Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu, Mehmet Karakaya, Dr. Duygu Erten, Esat Temimhan, Prof. Dr. Pınar Mengüç, Prof. Dr. Cem Avcı, Gül Çömez, Ateş Uğurel ve daha nice isimlerle birlikte ele alacağız.

Enerji ve sürdürülebilirlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve yeniliklerden haberdar olmak için 5 Aralık’ta sizleri de Boğaziçi Enerji Zirvesi’ne bekliyoruz!

Detaylı bilgi için @buecieee Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.

KAYIT

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın