Diyarbakır Adli Tıp Grup Başkanlığı Binası’nda ALDAĞ A.Ş. Cihazları

Diyarbakır Adli Tıp Grup Başkanlığı Binası’nın havalandırmasında ALDAĞ A.Ş.cihazları tercih edildi.

Mekanik proje yüklenicisi Ekol Mekanik şirketi olan Diyarbakır Adli Tıp Grup Başkanlığı Binası 24.750.000 TL yatırım bedeli ile yeniden inşa ediliyor. Türkiye’de adli tıp kapasitesini güçlendirerek yargı sisteminin desteklenmesi ve yargı sistemine katkıda bulunulması amacıyla daha hızlı ve etkin bir hizmet sağlayacak yeni Diyarbakır Adli Tıp Grup Başkanlığı Binası’nın havalandırmasında ALDAĞ A.Ş. güvencesi olacak.

ALDAĞ A.Ş. Cihazları

Binanın havalandırması için ALDAĞ A.Ş.’nin; 4.000–21.000 m3/h kapasite aralığında ısı geri kazanımlı klima santrali, 2.500–20.000 m3/h kapasite aralığında hijyenik klima santrali, 2.980-26.000 m3/h kapasite aralığında hücreli aspiratör, 1.960–8.385 kcal/h soğutma kapasiteleri aralığında gizli tavan tipi fancoil ünitesi, 800-5.900 m3/h kapasite aralığında çatı tipi fan, 4 borulu dört yöne üflemeli kaset tip fancoil, 1.430 m3/h hava debisine sahip kanal tipi exproof motorlu fan, 1.000-3.600 m3/h hava debisi kapasitesi aralığında kanal tipi fan ile 5.400 m3/h kapasiteli kanal tipi sığınak ünitesi hizmet verecek.

Aldağ A.Ş. Hakkında

ALDAĞ Soğutma Sanayi A.Ş. 1967 yılında Topçular, İSTANBUL fabrikasında üretim faaliyetine geçmiştir. Türkiye’de ilk defa Soğuk Depo Tesisleri, Entegre Et Tesisleri, Buz Üretim Tesisleri ve bu tesislerin soğutma cihazlarının üretimini yaparak konusunda öncü ve lider olmuştur. 1980 yılından itibaren binalarda klima kullanımının yaygınlaşması ile Isıtma Soğutma Klima cihazlarının üretimine ağırlık verilmiştir. Bu yıllar içerisinde AR-GE çalışmalarına ağırlık veren ALDAĞ uluslararası standartları baz alarak üretim ve hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.

1994 yılında Kartal / Yakacık E-5 Karayolu üzerinde bulunan 11.000 m2’lik arazisi üzerine yeni tesislerini kurarak ismini ALDAĞ ISITMA SOĞUTMA KLİMA SAN. ve TİC. A.Ş. olarak değiştirmiştir. Satış ve Pazarlama politikası doğrultusunda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri faaliyete geçmiş, söz konusu Bölge Müdürlüklerine bağlı bayilikler ve Türkiye genelinde 56 servis ağı oluşturulmuştur.

ALDAĞ; tasarımcılar, müteahhit ve taşeron firmalar ile son kullanıcılara, enerji tasarrufuna yönelik çevre dostu, optimum çözümler sağlayan yeni ürünler hakkında danışmanlık hizmetleri de sunarak hedeflerini büyütmüştür. Tasarımda esneklik, üretimde kalite, enerjide tasarruf, hizmette müşteri mutluluğu ALDAĞ A.Ş.’nin genel politikasıdır.

Birçok yabancı firma ile iş birliğine girerek ürün yelpazesini genişletmiştir. Ürünlerinde konularında uzmanlaşmış firmaların malzemelerini kullanarak kalitesini pekiştirmiştir.

ISO 9001, TSEK, TÜV, CE, GOST belgelerine haiz olan firmamız, AR-GE çalışmaları ile ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın