DemirDöküm Rota İklimlendirme Adana Showroom açılışı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm’ün Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki toptancı yetkili satıcılarından Rota İklimlendirme’nin Adana showroom açılışı DemirDöküm üst yönetimi ve satış ekibi yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi. DemirDöküm’ün 2019 yılında yatırımlarına devam edeceğini söyleyen CEO Alper Avdel, “Yatırım stratejimiz doğrultusunda bu yıl da 40 milyon TL yatırım hedefimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Türkiye iklimlendirme sektörüne 65 yıldır birçok ilki kazandıran DemirDöküm, satış ağını yeni açılışlarla güçlendirmeye devam ediyor. DemirDöküm’ün Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki toptancı yetkili satıcılarından Rota İklimlendirme’nin Adana showroom açılışı gerçekleştirildi. Yeni showroom DemirDöküm CEO’su Alper Avdel, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, DemirDöküm Satış Direktörü Ufuk Atan, DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran ve Vaillant Group Türkiye yöneticilerinin katılımıyla açıldı.

Rota İklimlendirme Demirdöküm

“YATIRIMLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Açılış konuşmasında Türkiye’den dünyanın 50 ülkesine ihracat gerçekleştiren DemirDöküm’ün iş ortakları için hazırladığı projelerle 2019’da iddiasını artırdığını belirten DemirDöküm CEO’su Alper Avdel; “DemirDöküm, hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Yaptığımız yatırımların sonucunda 2018 yılında yüzde 31 büyüdük; ihracatımızı ise 100 milyon dolar seviyesinin üzerine çıkardık. Yatırım stratejimiz doğrultusunda bu yıl da 40 milyon TL yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

DemirDöküm’ün Adana’daki çalışmaları ve doğalgaz kullanımı ile bilgi aktaran Avdel; “Ülkemizin ilk sanayileşen şehirleri arasında yer alan, geçen yıl itibari ile Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasına giren Adana’da doğalgaz ihtiyacı ve kullanımı artmaya devam ediyor. Abone sayısının bu yıl da artmasını bekliyoruz. DemirDöküm olarak Adana ve bölgesini önemsiyoruz. 4 yıl içinde 3 kat büyüme yakaladığımız Adana’da geçen yıl yoğuşmalı kombi satışlarımız 2 kat arttı” dedi.

DEMİRDÖKÜM’LE BERABER BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Mersin merkezli Rota İklimlendirme, 20 yılı aşkın süredir iş ortağı olduğu, iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm’le beraber büyümeye devam ediyor. Mersin ardından Adana’da yetkili satıcı şubesi açan Rota İklimlendirme, yeni açılan showroom’u ile Adana ve çevresine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın