DemirDöküm Akademi Eğitimleri

DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi eğitimlerine bu yıl da devam ediyor. “Değer Odaklı Satış Eğitimleri” ile geçen yıl 10 ilde 355 iş ortağı için eğitim düzenleyen DemirDöküm, bu yılki eğitimi “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek. 17 farklı şehirde düzenlenecek eğitimlere 500’ü aşkın iş ortağının katılması planlanıyor.

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, müşteri beklentilerine doğru ve hızlı yanıt vermek, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sağladığı avantajları artırmak için hayata geçirdiği DemirDöküm Akademi ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sabancı Üniversitesi EDU Yönetici Geliştirme Birimi iş birliği ile geçen yıl hayata geçen proje kapsamında DemirDöküm, bu yıl da Türkiye’yi il il dolaşacak. Geçen yıl 10 farklı şehirde 355 iş ortağı için güçlü markaya giden yol, tüketici beklentilerini anlama, ihtiyaçlara uygun doğru çözümler sunma, ürün ve marka faydaları ile marka hizmet kalitesini “Değer Odaklı Satış Eğitimleri” ile paylaşan DemirDöküm, bu yılki eğitimleri “Etkili Satış Teknikleri” üzerine gerçekleştirecek.

DemirDöküm Akademi

Müşteri Odaklı Eğitimlerle Sektördeki Rekabet Çıtasını Yükseltiyor

Ülke ekonomisine birçok alanda katma değer yaratan DemirDöküm, bu yılki eğitim programı kapsamında 17 şehirde 26 eğitim düzenleyerek 500’ü aşkın iş ortağına eğitim verecek. Geçen yıl ısıtma sektöründe Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi yaşatan firması seçilen DemirDöküm, sektördeki iddiasını daha da yukarı taşıyabilmek adına bu yılki eğitim içeriğini üniversite ile birlikte “Etkili Satış Teknikleri” üzerine kurguladı. DemirDöküm, tüketici ihtiyacını anlama, ürün ve marka sunumunu etkin bir şekilde paylaşma, satış ve satış takibi gibi başlıklarda düzenlenecek eğitimlerle iş ortaklarının profesyonel becerilerini artırmayı, 2019 yılında müşteri memnuniyetini ve satışları en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Sektörün İlk Satış Kitabını Hazırladı

DemirDöküm bu yıl kurgulanan eğitim programıyla bir ilke daha imza atarak “Etkili Satış Teknikleri” eğitimi için sektörün ilk satış kitapçığını iş ortaklarına tanıttı. DemirDöküm personeli, yetkili satıcılar ve alt satış noktalarına özel olarak hazırlanan “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi” kitabı; müşteri ihtiyacını anlama, müşteriyi ikna etme ve müşteri memnuniyetini artırma gibi konularda satış personellerine ışık tutması amacıyla hazırlandı. Mağaza satış sürecinin 7 adımı olan Hazırlı Hazırlık, Takip, Karşılama, İhtiyacı Anlama, Ürün ve Marka Sunumu, Satış Kapatma ve Takip süreçlerinde müşteri memnuniyetinin nasıl en üst seviyede tutulacağına dair önemli bilgilerin yer aldığı “DemirDöküm Etkili Satış Rehberi”; birçok farklı sektörde geçerliliği kanıtlanmış bilgiler içeriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın