DemirClub Dacia Dokker Araç Hediyesi, Kazanan İş Ortağına Teslim Edildi

DemirDöküm, iklimlendirme sektörünün iddialı, yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub ile iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. İçeriği ve sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönem başlatan DemirClub’ın hediye havuzunda en yüksek puana sahip olan Dacia Dokker araç hediyesi, kazanan iş ortağına teslim edildi.

İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için yedi yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı DemirClub’ı üç yıl önce sosyal ağ platformuna dönüştüren DemirDöküm; hazırladığı ağ ile üyelerinin iş süreçlerini hızlandırıyor, platformdaki içeriklerle uzmanlıklarını geliştiriyor, aynı zamanda hediye havuzu ile kazandırıyor. Toplamda 2 bin 300 firmanın yer aldığı DemirClub‘ı 2018 yılında etkin kullanan ve program kapsamında kazandığı puanlarla araç almaya hak kazanan BTU Mühendisliğin Dacia Dokker ödülü törenle teslim edildi.

Demirclup Dacia Dokker

DemirDöküm’ün İstanbul Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen tören; BTU Mühendisliğin sahibi Murat Akbaş, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, Satış Direktörü Ufuk Atan, Pazarlama Direktörü Bilge Kıran, İzmir Bölge Müdürü Yekta Özatağan ve Müşteri Sadakat Programı Uzmanı Ertan Evkuran’ın katılımıyla gerçekleşti.

DemirClub’ın avantajlı dünyasını geliştiriyoruz

DemirDöküm’ün yurtiçinde elde ettiği ve gurur duyduğu başarılara iş ortaklarının yarattığı deneyimle ulaştıklarını kaydeden DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna; “İş ortaklarımızın 65 yıldır markamıza duyduğu inanç ve markamızı sahiplenmesi sayesinde DemirDöküm sektördeki başarı çıtasını her geçen gün daha da yükseltiyor. Dijital dönüşüm stratejimiz kapsamında hayata geçirdiğimiz DemirClub, iş ortaklarımız ile kurduğumuz bağı daha da kuvvetlendirdi. Platformda yer verdiğimiz içerikler iş ortaklarımızın ve sektörün gelişmesine katkı sağlarken, pek çok avantaj sağlıyor. İş süreçlerimizde yeni bir dönemin kapısını aralayan DemirClub programıyla birlikte yetkili satıcılarımız, satış noktalarımız ve müşteri arasındaki iletişim hızını artırdık. DemirClub’ın avantajlı dünyasını geliştiriyoruz. Ürün bilgileri, ücretsiz eğitimler, pazarlama araçları, teşvik ve iş gelişimine yönelik yeni içeriklerle DemirClub sektörün en iddialı, yenilikçi ve prestijli sadakat programı olmaya devam edecek” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın