Danfoss Frankfurt ISH Fuarı 22 – 26 Mart

Danfoss, 22 – 26 Mart tarihlerinde Frankfurt ’ta düzenlenen dünyanın en büyük enerji ve su fuarı ISH’ye katıldı. Danfoss “Bağlı Dünya” temalı standı yoğun ilgi görürken yeni AB-QM 4.0 ile NovoCon ürünleri fuar ziyaretçilerinin beğenisini topladı.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, dünya pazarındaki en son ürün, teknoloji ve sektöre dair çözümlerin paylaşıldığı ISH Frankfurt Fuarı’na katıldı. Fuarda toplam 260.000 m² alanda 2.500’ü aşkın katılımcı yer aldı. Danfoss “Bağlı Dünya” temalı standı yoğun ilgi gördü. Danfoss fuar boyunca yeni AB-QM 4.0 ile NovoCon ürünlerini tanıttı.

Danfoss Frankfurt

Fuar ziyaretçileri 4 gün boyunca sırasında Danfoss’un ürünleri ve sistemleri ile ilgili bağlantı kabiliyetini ve dijitalleşen çalışmaları gözlemleyebildi. Katılımcılar, standda yer alan ekrandan Danfoss’un Hamburg ofisinin enerji yönetimini inceleme fırsatı buldular. Ziyaretçiler, dijital seyahatlerine Danfoss motor kontrol sistemlerinin Offenbach’taki tesisi ile devam ederek canlı destek/chatbot uygulaması ile tanışma imkanı buldular.

Frankfurt’ta Danfoss Ekip Ruhu

Frankfurt’taki fuara katılan Danfoss Heating Başkanı Lars Tveen, “Danfoss buraya ortak, müşteri ve rakipleriyle bir arada olmaya geldi. Ortaklarımızla bir araya gelip gelecek görüşlerini ve nasıl birlikte çalışacağımızı görüşebiliyoruz” dedi. Danfoss için bu fuarda olmanın önemine değinen Tveen: “Şu an fuarda bulunan tüm ekip pazara sunduğumuz ürünlerimizle gurur duyuyor. Bu yüzden ekip ruhunu, kazanan takımın bir parçası olmayı ve bunu kutlamayı önemli buluyorum. Ziyaretçilerin buradan ayrılırken Danfoss’un her yıl faydalı çözümler sunmaya devam ettiğini düşünmelerini umuyorum”.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın