Danfoss 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda Isıtma Segmenti Ürünleri

Danfoss 10. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na (EVF) 11 – 12 Nisan tarihleri arasında ısıtma segmentinin ürün ve çözümleri ile katıldı.

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, 11 – 12 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 10’uncu Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na (EVF) katıldı. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen etkinlik boyunca Danfoss ısıtma segmentinin ürün ve çözümleri ziyaretçilerle buluştu.

Danfoss Enerji Fuarı

Enerji verimliliği alanında Türkiye’nin en büyük ve en önemli etkinliklerinden biri olan EVF boyunca, enerji verimliliği bilincinin geliştirilmesi ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle birlikte enerji verimliliği alanında fikir alışverişi yapılabilmesi için fuarla birlikte çeşitli panel ve oturumlar da gerçekleştirildi. Danfoss Global İş Geliştirme Direktörü Dmitry Bochkalov da forumun ilk gününde “Bölgesel Isıtmanın Geleceği” konulu bir sunum yaptı.

Etkinlik boyunca enerji tüketiminde verimliliği sağlayacak yeni teknoloji ile donatılmış ürün ve tasarımlar öne çıktı. Danfoss ısıtma segmenti de fuara daire istasyonu, farklı modellerde oda termostatları, kalorimetre, internet üzerinden ısıtma kontrolü sağlayan Danfoss Link ve elektronik termostatik radyatör vanası “Eco2” ürünleri ile katıldı.

Danfoss’un mühendisleri ziyaretçilerin sorularını yanıtlarken, hassas ısıtma kontrolü sayesinde ev ısıtmasında yüzde 30’a varan enerji tasarrufu elde edebilen yeni nesil dijital radyatör termostatı ECO2 ve akıllı telefonların bluetooth özelliği ile uzaktan kolayca programlanma imkanı sağlayan Danfoss Eco App uygulaması büyük ilgi gördü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın