Daikin %45’e Varan İndirimli Bakım Kampanyası Başlattı

Daikin klimalarınızı yaza hazırlıyor, yüzde 45 indirimli bakım kampanyası başladı!

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, sorunsuz bir yaz geçirmeniz için indirimli bakım kampanyası başlattı. Daikin, 20 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek olan kampanya ile cihazların ilk günkü performansına kavuşmasının kapısını aralıyor.

Daikin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı bünyesinde yürütülen kampanya kapsamında bütün Türkiye’ye yayılmış 500’ün üzerindeki yetkili uzman servislerce gerçekleştirilecek klima bakımlarında yüzde 45’e varan indirimlerden yararlanmak mümkün oluyor. Daha detaylı bilgi veya randevu için Daikin Çağrı Merkezi’nin 444 99 90 numarasını tuşlamanız yeterli olacak.

Daikin Klima Bakım Kampanyası

Doğru hava uzmanı Daikin iklimlendirme sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Klima sahiplerinin cihazlarını uzun yıllar boyunca verimli, güvenli ve konforlu bir şekilde kullanabilmelerine önem veren Daikin, bu amaçla 20 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak bir ‘klima bakım kampanyası’ gerçekleştiriyor.

Ev veya ofislerdeki klimaların yılda en az 1 kez bakımının yapılmasının cihazların performansı ve enerji tasarrufu açısından büyük önem taşıdığını belirten Daikin uzmanları, bakımların yetkili servislerce yapılmasının önemine dikkat çekiyor.

Daikin Akademi bünyesinde periyodik olarak verilen eğitimlerle uzmanlıklarını artıran yetkili servislerce sağlanan klima bakımları hem cihazlarınızın ömrünü uzatıyor hem de enerji tasarrufu açısından büyük avantajlar sağlıyor.

Klimaların bakımlarını yılda en az 1 kere yaptırmak, cihazın ilk günkü gibi verimli çalışmasına olanak verirken aynı zamanda bir dizi avantajı da beraberinde getiriyor. Filtresi tıkalı klimaların performansının düştüğünü söyleyen Daikin uzmanları, böyle bir durumda cihazın kullandığı elektrikle doğru orantılı olarak ısıtma/soğutma yapamayacağını, bunun da yüksek elektrik faturası anlamına geldiğini belirtiyor.

Bakım giderleri için ödenen bedelin sağlanan enerji tasarrufuyla 1 yıl içinde amorti edildiğini söyleyen uzmanlar, yetkili servislerce düzenli olarak bakımı yapılan klimaların sonradan çıkabilecek daha büyük ve masraflı arızaların da önüne geçtiğini vurguluyor.

Tüm Türkiye’ye yayılmış 500’ün üzerindeki yetkili uzman servisler tarafından yapılacak ‘klima bakım kampanyası’, 20 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Bu kampanya ile yüzde 45’lere varan indirimlerden yararlanmak için Daikin Çağrı Merkezi’nin 444 99 90 numarasını tuşlamanız yeterli olacak.

Klima Bakım Ne Sağlar

•Klimanın ilk günkü verimiyle ve uzun yıllar güvenle çalışması sağlar.
•Klimanın performansını artırarak enerji tasarrufuna olanak verir.
•Konusunda uzmanlaşmış yetkili servislerce yapılan klima bakımları sonrası temiz ortam havasına kavuşur ve filtrelerde biriken ve zamanla istenmeyen kokulara neden olan atıklardan kurtulursunuz.
•Bakım sırasında ileride yaşanabilecek muhtemel arızalar da tespit edilip, giderileceğinden, ileride daha büyük maliyetlerden kurtulmuş olursunuz. Bu tür periyodik bakımlar onarım ve işletme maliyetlerinin düşürülebilmesini sağlar.
•Klimanın az kullanılması ya da hiç kullanılmamış olması ısı alışverişinin yapıldığı yüzeylerin tıkanmasına engel teşkil etmez. Cihazınızı az kullansanız bile hem iç ortam hem de dış ortam havasına maruz kalarak serpantin ve filtrelerin tıkanması mümkün hale gelir. “Nasılsa az kullanıyorum” diyerek bakımı ihmal etmeniz performansı ve güvenli kullanımı olumsuz etkiler.
Klima montajlarının yapılmasından sonra yetkili servisler dışında yapılmış yer değiştirme gibi uygulamalar sandığınız kadar önemsiz değildir. Bu tür durumlarda genelde klimanın içindeki gazın azaldığı gözlenmiştir. Periyodik bakımlar, bunun ortaya çıkması açısından önem taşır.

Daikin uzman yetkili servislerince verilen bakım hizmetleri:

•İç/dış ünite serpantin bakımı
•İç ünite hava emiş filtreleri temizliği
•İç ünite ön paneli (üfleme menfezleri) temizliği
•İç/dış ünite pcb soket bağlantıları kontrolü
•İç ünite askı sacında gevşeme-esneme kontrolü
•İç/dış ünite fan pervane kanatçıkları temizliği
•İç ünite drenaj tavası temizliği, drenaj hortum bağlantısı kontrolü
•İç/dış ünite besleme hattı klemens bağlantıları kontrolü
•İç ünite bağlantı ara tesisat sabitlemeleri (kelepçe) kontrolü
•İç/dış ünite hava sirkülasyonu engel kontrolü
•İç/dış ünitede mekanik gürültü-anormal ses kontrolü
•Dış ünite çalışma basınç değerinin kontrolü
•Dış ünite konsol/platform ya da saplama kontrolü
•Uzaktan kumanda set ayarları, çalışma koşulları uygunluk kontrolü

İndirimli Bakım Kampanyası

Kampanya kapsamında uygulanacak bakım fiyatları: (Fiyatlara KDV dahildir)

ÜrünListe FiyatıKampanya Fiyatı
Duvar tipi145 TL80 TL
Kaset tipi180 TL120 TL
Kanallı  tip240 TL150 TL
Yer-tavan tipi180 TL120 TL
Salon tipi180 TL120 TL

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın