Çukurova Isı, ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda

Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerinin 30 yıla yaklaşan tecrübesi ve 20.000’e yakın referansı ile 1 numarası olan Çukurova Isı, dünya’nın en önemli HVAC&R fuarlarından olan ISH Frankfurt fuarına katıldı.
Çukurova Isı

11-15 Mart tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen fuara 161 ülkeden 190.000 ziyaretçi katıldı. 57 ülkeden 2.532 katılımcının olduğu fuarda “Made in Turkey” sloganını paylaşmanın gururunu yaşayan Çukurova Isı, standında yüksek yoğunluklu infrared ısıtıcıları, cafe tipi seramik plakalı radyant ısıtıcıları ve borulu radyant ısıtıcılarını sergiledi ve kendi markası olan Goldsun ve Silversun’ın tanıtımlarını yaptı.

Çukurova Isı “Başta üyesi bulunduğumuz, sektörümüzün değerli temsilcisi İSİB’in yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin nazik ziyareti olmak üzere, standımızı yoğun ilgileriyle boş bırakmayan tüm ziyaretçilerimize ve emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” diye belirtti.

Çukurova Isı Hakkında

Isıtma sektöründe hizmet edebilmek üzere, 1991 yılının ilk çeyreğinde Amerikan Roberts-Gordon Inc. firmasının imal ettiği ve ısıtılması zor olan büyük ve geniş hacimler için dizayn edilmiş Radyant Isıtma Sistemlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla ayrı bir kimlikle Çukurova İnş. San. ve Tic. A.Ş. bünyesinden doğmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, Çukurova Isı, ülkenin gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ürün gamını geliştirmiş ve konusuyla ilgili borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant sistemlerden, açık alanlarda kullanılan ısıtıcılara, hava üflemeli sıcak hava üreteçlerine, çatı sızdırmazlık elemanlarına ve hatta doğal gaz yedekleme ekipmanlarına kadar birçok değişik ürünle hizmet etmeye devam etmiştir. Isıtma sistemlerinin yanısıra proses brülörleri konusunda da çalışmakta olan Çukurova Isı, bugün Amerika’dan Roberts-Gordon Inc., Algas-SDI International LLC, Flynn Burners Corp., Aztec Inc. ve Gas Fired Products Inc. (Space Ray); İngiltere’den Roberts-Gordon Europe Ltd., İtalya’dan Robur SpA, Avustralya’dan Bromic Ltd. ve Japonya’dan Shizuoka Seiki firmalarının Türkiye Mümessilliğini sürdürmektedir. Çukurova ısı ayrıca kendi markaları olan Goldsun ve Silversun ile yüksek yoğunluklu infrared ıstıcılar ve doğalgazlı ısıtıcılar üretmektedir.

Kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak gören Çukurova Isı, tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta ve müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bu düşünceyle genel merkezde konusunda uzman yüksek mühendis ve mühendislerden oluşan satış ve servis ve proje ekibi ve tüm ülke çapına hizmet edebilen bayi ve servis ağıyla ihtiyacı duyulan cihaz, ekipman ve hizmeti müşterinin kullanımına sunmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır.

10.000’i aşkın referansı ile endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerinin 1 numarası olan Çukurova Isı bugün, Arçelik, Tofaş, Vestel, Fenerbahçe SK, Kayserispor, Kalegrup, Şişecem, Toyota, Renault, Ford, Eczacıbaşı, Hyundai, Demirdöküm vb. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği firma olmayı başarmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın