Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu Gerçekleşti

Buderus Star Club Tanıtım Organizasyonu 5 Eylül 2018 Çarşamba günü Wyndham Ankara‘da gerçekleştirildi. Buluşmada Buderus markası, ürün gamı ve Buderus Star Club ile ilgili birçok konu ele alınırken, dijital dönüşüm ve katılanların işlerini geliştirecek bilgiler de paylaşıldı.

Buderus Star Club bu sene “İşimin Geleceği Buluşmaları Konsepti” ile üyelerini dijitalleşen dünyaya hazırlamayı hedefliyor. Geçmişten günümüze değişen teknolojiler ve müşteri ihtiyacının vurgulandığı bu toplantılarda, üyelerin işlerini geliştirebilmeleri adına kullanabilecekleri dijital araçlar konusunda da bilgiler veriliyor. Buderus Star Club kapsamında yapılan buluşma 5 Eylül 2018 Çarşamba günü gerçekleştirildi. Sektör’e hizmet veren montaj firmalarının katıldığı buluşmada; Buderus markası, ürünleri ve Buderus StarClub ile ilgili birçok konu ele alındı.

Buderus Star Club

Wyndham Ankara’da gerçekleştirilen buluşmaya yoğun ilgi gösteren Buderus StarClub üyeleri, Buderus yetkilileriyle bilgi alışverişinde bulunup sektör gelişmeleri hakkında birebir görüşme fırsatı buldu.

Buderus Star Club Üyelerini Uzmanlaştırmaya Devam Ediyor!

Buderus Star Club’ın Ankara’daki üyeleri için gerçekleştirilen toplantı, yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.Üyelere dijitalleşen dünya, sektörün geleceği ve işlerini geliştirebilecekleri dijital araçlar hakkında bilgilerin paylaşıldığı buluşmada şirket tanıtımı, yeni ürünler ve Buderus Star Club’ ta ki gelişmeler hakkında da bilgi verildi.

Buderus’un Kahramanları etkinliğiyle kombi ustalarımızla buluştuk

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörü için ustalarımızın sadece montaj yapan değil, aynı zamanda son kullanıcıya en kaliteli ve en doğru hizmet vermesini amaçladığımız marka temsilcileri olduğunun altını çizdiğimiz Buderus’un Kahramanları etkinliğinde Ufuk Özkan sunumuyla birbirinden keyifli yarışmalar düzenlendi. Ayrıca Buderus StarClub kapalı facebook grubunda yapılan yarışmayla Buderus’u en yaratıcı 3 sıfat ile tanımlayan star club üyemiz de sürpriz bir hediye kazandı.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus StarClub, sektördeki uzmanlara, satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimlerden teşvik seyahatlerine, işlerine geliştirme yönünde pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus StarClub sistemiyle üyelere birçok avantaj ve ayrıcalığın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın