Buderus Star Club 2017 Şampiyonları

Buderus Star Club’ın üyeleri tarafından heyecanla takip edilen Yıldızlar Puan Ligi’nin 2017 yılında en iyi performans gösteren ilk 3 üyesi İstanbul’da düzenlenen tören ile plaket ve ödüllerini aldı. Rehber eşliğinde gezilen tarihi yarım ada turuyla başlayan etkinlik, genel merkezde Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın üyelere ödül ve plaketlerini takdim etmesiyle devam etti. Ardından Bosch Termoteknik yöneticilerinin katılımıyla keyifli bir akşam yemeği gerçekleştirildi.

Buderus Star Club Kazandırmaya devam ediyor!

İstanbul’a ulaşmalarının ardından Bosch Termoteknik yetkililerince karşılanan üyeler, kokartlı rehber eşliğinde tarihi yarımadayı gezerek eserler hakkında önemli bilgiler aldı.

Buderus Star Club

İstanbul gezisinin ardından Bosch Termoteknik genel merkezine gelen üyeler, Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın elinden, gösterdikleri performans neticesinde hak ettikleri plaket ve ödüllerini aldılar.

Ödül ve plaket töreninin ardından üyeler, akşam yemeğinde Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat ve Bosch Termoteknik yöneticileri ile buluştu. Sektör dinamiklerinin masaya yatırıldığı keyifli yemekte Buderus uzmanlığı, gelişen teknolojiler ve sektöre dair yeni regülasyonlar değerlendirildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın