Bosch Termoteknoloji Toptancı Bayileri ile Dubai’de Toplandı

Bosch Termoteknoloji toptancıları Dubai’de 06-09 Mart tarihlerinde bir araya geldi. İş ortakları ile; Bosch Termoteknik Dubai ofisinde gerçekleşen toplantılarda 2017 yılı değerlendirilirken, 2018 yılına dair stratejiler de paylaşıldı.

Bosch Termoteknoloji iş gezisinin bu yıl ilk durağı Dubai oldu. Bosch Termoteknik’in Dubai’de bulunan ofisini ziyaret eden grup, pazarlama, servis ve satış kanallarının güncel projeleri ve işleyişleri ile ilgili sunumlara katıldılar. Toplantılar sonrasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin en yüksek nüfusuna ve Abu Dabi’den sonra ikinci en geniş yüzölçümüne sahip emirliği olan Dubai’de kültürel ve tarihi bilgilerinin aktarıldığı bir şehir turu düzenlendi.

Bosch Termoteknoloji

Bosch toptancıları ile karşılıklı fikir alışverişi yapma imkanı buldu!

Davetliler, yoğun iş temposuyla geçen bir yılın yorgunluğunu birlikte atarken, aynı zamanda Bosch‘un üretim alanındaki yetkinliklerini ve sektördeki son trendleri de yerinde görme fırsatı buldu. Son gün gerçekleştirilen çalıştayla karşılıklı fikir alışverişi de yapılarak toplantı verimli bir şekilde sona erdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın