Bosch Termoteknik, İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi İç Tesisat Buluşması

Bosch Termoteknik, İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen İç Tesisat Buluşması’nda İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarla bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyonda Bosch, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda ana sponsor olarak yer aldığı 2. İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda, İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarının uzmanlarıyla bir araya geldi.

İç Tesisat Buluşması

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi. Toplantı İGDAŞ’ın faaliyetleri, 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgiler ve interaktif oturumlar ile tamamlandı. Yaklaşık 500 katılımcının yer aldığı organizasyonda İGDAŞ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.

2. İSTANBUL İÇ TESİSAT BULUŞMASI PROGRAM
22.Şub.18
09.00 – 10.00 KAYIT ve ÇAY – KAHVE İKRAMI
10.00 – 10.45AÇILIŞ KONUŞMALARIÖZAY SAĞIRGASTECHNICS DERGİSİ
GAZBİR
İGDAŞ
10.45 – 12.30MODERATÖR MUSTAFA ALİ AKMAN
TEKNİK SUNUMALİ AKTAŞBOSCH TERMOTEKNİK
TEKNİK SUNUMEROL POLATGFS
TEKNİK SUNUMNUSRET ALKANİGDAŞ
TEKNİK SUNUMBEKTAŞ OKÇUSARSAN
12.30 – 14.00 ÖĞLE YEMEĞİ
14.00 -15.15SUNUMSİNAN ERGİNBÜTÜNSEL SATIŞ  VE İLETİŞİM SIRLARI
15.15 – 15.30 ÇAY – KAHVE İKRAMI
15.45 – 16.30 ÇEKİLİŞ / PLAKET TÖRENİ / KAPANIŞ

İGDAŞ ve GASTECHNİCS Dergisi işbirliğiyle düzenlenen 2.İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda; sertifikalı tesisat firmaları ile sektöre mal ve hizmet sağlayan firmaların bir araya gelerek, sektörün sorunları ve çözüm önerilerini tartışacakları, ayrıca sektörün geleceğine ilişkin öngörülerin paylaşılacağı bir platform oluşturulması hedeflenmektedir

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın