Bosch Termoteknik, İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi İç Tesisat Buluşması

0

Bosch Termoteknik, İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen İç Tesisat Buluşması’nda İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarla bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyonda Bosch, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda ana sponsor olarak yer aldığı 2. İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda, İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarının uzmanlarıyla bir araya geldi.

İç Tesisat Buluşması

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi. Toplantı İGDAŞ’ın faaliyetleri, 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgiler ve interaktif oturumlar ile tamamlandı. Yaklaşık 500 katılımcının yer aldığı organizasyonda İGDAŞ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.

2. İSTANBUL İÇ TESİSAT BULUŞMASI PROGRAM
22.Şub.18
09.00 – 10.00 KAYIT ve ÇAY – KAHVE İKRAMI
10.00 – 10.45 AÇILIŞ KONUŞMALARI ÖZAY SAĞIR GASTECHNICS DERGİSİ
GAZBİR
İGDAŞ
10.45 – 12.30 MODERATÖR MUSTAFA ALİ AKMAN
TEKNİK SUNUM ALİ AKTAŞ BOSCH TERMOTEKNİK
TEKNİK SUNUM EROL POLAT GFS
TEKNİK SUNUM NUSRET ALKAN İGDAŞ
TEKNİK SUNUM BEKTAŞ OKÇU SARSAN
12.30 – 14.00 ÖĞLE YEMEĞİ
14.00 -15.15 SUNUM SİNAN ERGİN BÜTÜNSEL SATIŞ  VE İLETİŞİM SIRLARI
15.15 – 15.30 ÇAY – KAHVE İKRAMI
15.45 – 16.30 ÇEKİLİŞ / PLAKET TÖRENİ / KAPANIŞ

İGDAŞ ve GASTECHNİCS Dergisi işbirliğiyle düzenlenen 2.İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda; sertifikalı tesisat firmaları ile sektöre mal ve hizmet sağlayan firmaların bir araya gelerek, sektörün sorunları ve çözüm önerilerini tartışacakları, ayrıca sektörün geleceğine ilişkin öngörülerin paylaşılacağı bir platform oluşturulması hedeflenmektedir

Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz.