Bosch Termoteknik, 4. Ankara İç Tesisat Buluşması

Bosch Termoteknik, anasponsor olarak yer aldığı 4. Ankara İç Tesisat Buluşması’nda sektörel paydaşları ile bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda Bosch Termoteknik, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektöre katkı sağlayan aktivitelere destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda BAŞKENTGAZ ve GASTECHNICS işbirliğiyle düzenlenen 4. Ankara İç Tesisat Buluşması’nda yer alarak, Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarla bir araya geldi.

4. Ankara İç Tesisat Buluşması

BAŞKENTGAZ’ın faaliyetleri ile 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgilerin de verildiği organizasyonda, Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu ilgiyle takip edildi. Yaklaşık 350 katılımcının katıldığı organizasyon sektöre yönelik teknik oturumlar ile tamamlandı. BAŞKENTGAZ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Bosch Termoteknik Yetkili Servisleri ile Budapeşte’de buluştu

Bosch Termoteknik, 2017 yılının en başarılı ilk 10 yetkili servisi ile Budapeşte’de 05-07 Nisan tarihlerinde bir araya geldi. İş ortakları ile Bosch Termoteknik Budapeşte ofisinde gerçekleşen toplantılarda Türkiye ve Ortadoğu Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Nazif Özakıncı, Satış Sonrası Hizmetlerin Türkiye ve dünyadaki gelecek trendlerini ve yeni iş modellerini anlattı. Ayrıca Bosch Termoteknik yetkili servisleri, Macaristan Satış Sonrası Hizmetler departmanını ve ülkede verilen hizmetleri tanıma imkanı buldu.

Bosch Termoteknik’in en başarılı yetkili servislerine 2018 yılına motivasyon sağlaması için düzenlenen gezinin bu yılki durağı Budapeşte oldu. Bosch Termoteknik’in Budapeşte‘de bulunan merkez ofisini ziyaret eden grup, servis kanallarının güncel projeleri ve işleyişleri ile ilgili sunumlara katıldılar. Toplantılar sonrasında Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte’de kültürel ve tarihi bilgilerin aktarıldığı Trabant adlı otantik araçlar ile bir şehir turu düzenlendi.

Yetkili servisleri ile fikir alışverişi

Davetliler, yoğun iş temposuyla geçen bir yılın yorgunluğunu birlikte atarken, aynı zamanda Bosch‘un servis teşkilatındaki yetkinliklerini Budapeşte genel merkezde de görme fırsatını yakaladılar. İkinci gün gerçekleştirilen çalıştay ile karşılıklı fikir alışverişi de yapılarak gelecek iş modellerine yönelik çalışmalar yapıldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın