Bosch Partner Program 2017 Puan Ligi Liderleri

Sektörün en iyi sadakat kulübü Bosch Partner Program, 2017 Puan Ligi’ni ilk 3 sırada bitiren üyelerini Istanbul turu, Bosch Termoteknik Genel Merkezi’nde gerçekleşen ödül töreni ve yöneticilerle yenen akşam yemeğiyle ağırladı.

Bosch Partner Program üyeleri tarafından sene boyunca heyecanla takip edilen Puan Ligi’ nin 2017 yılında en iyi performans gösteren ilk 3 üyesi İstanbul’da düzenlenen tören ile plaket ve ödüllerini Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat’ın elinden aldı. Rehber eşliğinde Tarihi Yarımada’nın gezilmesiyle başlayan etkinlik, genel merkezde düzenlenen ödül töreni ile devam etti. Törenin ardından Bosch Termoteknik yöneticilerinin katılımıyla keyifli bir akşam yemeği gerçekleştirildi.

Bosch Partner Program Avantajları devam ediyor!

İstanbul’a ulaşmalarının ardından Bosch Termoteknik yetkililerince karşılanan üyeler, kokartlı rehber eşliğinde Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Sultanahmet Camii’ni gezerek, eserler hakkında önemli bilgiler aldı.

Bosch Partner

Gezinin ardından Bosch Termoteknik Genel Merkezi’ne gelen üyeler, düzenlenen törende plaket ve ödüllerini alarak akşam yemeği için organize edilen restorana hareket etti.

Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat ve Bosch Termoteknik yöneticileri ile akşam yemeğinde buluşan üyeler, gerçekleşen keyifli sohbetin yanı sıra, sektör dinamikleri ve gelişen yeni teknolojiler hakkında bilgi alma şansını yakaladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın