Bimed Teknik Aletler Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bimed Teknik, 1978 senesinden beri aktif olarak faaliyet göstermekte olup, hizmetine ilk olarak tıbbi ve mekanik bileşenleri üreterek başlamıştır. Bugünlerde ise Bimed, 22.000 metrekarelik bir tesis sahibi olup, 560’dan fazla çalışanı ile kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir.

İlk olarak İstanbul, Türkiye merkezli hizmet vermeye başlayan firma, daha sonralarda Kuzey Amerika, Mısır, Almanya gibi ülkelerde de genişleyerek en son 2018 senesinde Romanya’da da üretim yapmaya başlamıştır. Bunun dışında diğer pek çok ülkede ise Bimed, yerel dağıtım ortakları vasıtasıyla temsil edilmektedir.

Kurulduğu tarihten bu yana Bimed, işini büyük bir özenle ve sizlerin güvenini kazanarak yapmaya devam etmektedir. 40 seneden fazla bir süredir sizlerin ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde giderebilmek için canla başla çalışmaktadır. Bimed, tıbbi ve mekanik araç ihtiyaçlarınızı karşılayıp, sizleri en iyi kalitede ürünler ile buluşturuyor. Peki firmadan temin edebileceğiniz ürünler nelerdir, ne gibi ürünleri satmaktadır?

Bimed Ürünleri

bimed teknik

– Kablo Rakorları
– Boru Bağlantı Parçaları
– Cihaz ve Otomotiv Endüstrisi İçin Konektörler
– Bir Seferlik Kullanılan Tıbbi Araç ve Gereçler
– Basınç Denge Elemanları
– Havalandırma Rakoru
– Tahliye Rakoru ve Tahliye Tıpası
– Hijyenik Rakorlar

Yukarıda belirtilen araç ve gereçleri firma aracılığı ile satın alabilirsiniz. Böylelikle kalite ürünlerden yararlanabilir, yaşayacağınız problemleri minimuma indirebilirsiniz.

Ürünlerimizi Hangi Alanlarda Kullanabilirsiniz?

Kablo rakorları veya boru bağlantı parçaları çok çeşitli olan endüstrilerdeki uygulamalar için tasarlanmış olan ürünlerdir. Kablo rakorları elektrik sistemleri için üretilir ve kablo ağlarının elektrik dağıtımında kullanılan malzemelerdir. Kablo delikleri için açılmış olan deliklerden çeşitli maddelerin girmesini, metal pano kablolarının sürtünme ile zarar görmesini ve de elektrik kaçağının gerçekleşmesini önlerler. Kablo rakorlarının ölçütleri iç deliğin ve geçeceği deliğin çapına göre ölçülüp üretilmektedir.

 Basınç dengeleme elemanları isminden de belli olacağı üzere basıncı dengelemeye yardımcı olurlar. Değişen sıcaklıkta vakumu önleyerek, nem ve suyun sızmasını engellerler. Basınç dengeleme elemanlarının montajı ise kablo giriş çerçeveleri ile doğrudan panolara takılacak şekilde gerçekleşir.

Tek seferlik kullanılan tıbbi gereçlerimiz, yüksek kalite ve titizlikte hazırlanılır. Son derece temiz ortamda üretilmiş olan bu ürünlerin sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Bimed’e güvenip tıbbi ürünlerimizi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Neden Bimed?

Satışını yapılan tüm ürünler, ulus ve uluslararası standartların hepsine uygun olarak üretilmektedir. Üretilen tüm tıbbi ve mekanik parçalar, günümüz teknolojisine en yakın şekilde sizlere sunulmaktadır.  Firmanın en temel prensiplerinden birisi sizlere güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. 40 seneyi aşkın bir süredir amacından sapmadan, doğru bir yolda ilerlemeye çalışıyor. Siz de sunulan kaliteli hizmetlerden yararlanmak ya da daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Bimed Teknik İletişim Bilgileri

Adres: Beylikduzu OSB Mh. Bakir ve Pirinc San. Sit. Leylak Cd. No: 16 34524 Beylikdüzü / ISTANBUL
Telefon : +90-212 875 73 76
E-posta: info@bimedteknik.com
Web Sitesi: https://www.bimedteknik.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın