Baymak’tan Kullanıcı Dostu Atık Su Terfi İstasyonları

Baymak, teknolojide çözüm ortağı olan DAB firmasının kullanıcı dostu ürünleri FEKABOX ve FEKAFOS ile kolaylık sağlıyor.

Atık suların, ihtiva ettiği maddeler nedeniyle bulunduğu yerden terfi ettirilmesi insan sağlığı ve çevre temizliği açısından önem göstermektedir. Atık sular, içeriğinde katı maddeler, wc atıkları, atık yağlar, homojen olmayan katı atıklardan oluşmaktadır ve bu atık suların terfi ettirilmesi özel ekipmanlar ihtiyacını doğurmaktadır.

DAB firması bünyesindeki Fekabox ve Fekafos atık su terfi istasyonları dizayn edilirken kalite ile birlikte kullanıcı dostu olmasına da dikkat edilmiştir. Alternatifli giriş çıkış bağlantıları ve bu bağlantı noktalarına işaretlenen semboloji ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Tüm bağlantı noktaları koku ve hijyen unsurlarını sağlayacak şekilde sızdırmazlık ekipmanları ile donatılmıştır.

Atık Su Terfi İstasyonları

Fekabox ve Fekafos atık su terfi istasyonları ortalama 8 mm kalınlığında geri dönüştürülebilir Polietilen malzemeden üretilmiştir. Bu sayede taşıma ve kurulum maliyetleri düşürülmüş, koku probleminin önüne geçirilmiştir. Ayrıca korozyona ve mekanik yorulmaya karşı dayanıklı olarak geliştirilmiştir.

Fekabox 110, 200; Fekafos 280, 280 Double, 550 Double, 1200, 1700, 2200 ve 3600 modelleri ile oldukça geniş bir aileye sahiptir. İstasyon ihtiyaç olabilecek gerekli aksesuarları ile beraber tedarik edilip, cihaza uygun pompalar ve pano uygulamaya göre seçilip cihaza ilave olarak eklenir. Bu sayede kullanıcıya esnek bir sistem ve uygulama alanı sunulur.

Baymak, Fekabox ve Fekafos ürünlerini verimlilik, düşük enerji, bakım maliyetleri, kolay kurulum- uygulama, korozyonun tamamen önüne geçilmesi, işçi sağlığı ve ulaşılabilir yaygın servis ağı avantajlarını kullanıcılarına sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın