Ayvaz İlk Kez CNR Avrasya Boat Show’a Katıldı

Ayvaz, 10-18 Şubat tarihleri arasında bu sene on üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’na ilk kez katılarak marin sektöründe kullanılan ürünlerini tanıttı.

Türkiye’de ve dünyanın 95 ülkesinde pek çok farklı sektör için mekanik tesisat ürünleri üreten ve çeşitli marakaların distribütörlüğünü yapan Ayvaz, marin sektörünün en önemli fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show ‘da da yerini aldı. Özellikle son dört beş yılda yat ve gemi inşa sektöründe ürün gamına çok sayıda yeni ürün ekleyen Ayvaz’ın; yat sektöründe kullanılan seviye sistemleri, kompansatörleri ve distribütörlüğünü yaptığı Alman vana üreticisi ARI-Armaturen’e ait ürünleri yoğun ilgi gördü. Ayvaz’ın tersane ve gemi inşa sanayiine yönelik faaliyetlerini yürüten Ayvaz Marine’den Gemi İnşa & Gemi Makine Mühendisi Özen Acar, sekiz gün boyunca standı ziyaret eden yat-tekne imalatçılarıyla, tekne sahipleriyle ve alt tedarikçilerle bir araya gelerek ürünler  hakkında bilgi verdi.

ayvaz boat show 2018

Fuarda konuyla ilgili bir açıklama yapan Özen Acar, “Ayvaz Marine olarak her sene yeni ürünlerle sektörde ilerlemeye çalışıyoruz. Durmaksızın büyüyen bir sektörde pazar payımızı sürekli artırmak öncelikli hedefimiz” dedi. Fuar boyunca, Ege’de ve Antalya’da ikamet eden yat ve tekne imalatçılarına, son kullanıcı olarak tekne sahiplerine ve alt tedarikçilere ulaşmayı birincil hedefleri olarak belirlediklerini söyleyen Acar, Ayvaz’ın sektörde zaten çok bilinir olduğunu ve fuar sayesinde müşterilerini yakından tanıma şansı bulduklarını belirtti. Acar son olarak, fuarda aldıkları olumlu geri dönüşlerden dolayı mutluluk duyduklarını, önümüzdeki sene Boat Show ’un on dördüncüsüne daha büyük bir stant, daha kollektif sistemler ve ürünlerle katılmayı düşündüklerini ekledi.

Doğal gaz sektöründe, HVAC alanında, inşaat projelerinde, toplu konutlarda, AVM’lerde, rezidanslarda, güneş enerjisi sistemlerinde, fabrikalarda, rafinerilerde ve hemen her tür endüstride faaliyet gösteren Ayvaz, gemi inşa sektöründe de çok güçlü bir şekilde faaliyet gösteriyor. Bugün gemi sanayii, Ayvaz cirosu içinde %10’luk bir paya sahip ve bu oranı her sene artırmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın