Ayvaz, Bayileri ile Kıbrıs’ta Buluştu

Ayvaz; Türkiye’deki 78 bayisi, 10 bölge müdürü ve ürün müdürleriyle son dönemde ürün gamına eklediği yeni ürünleri ve çözümleri paylaşmak için 16-19 Ekim tarihleri arasında Lord’s Palace Hotel’de bir araya geldi.

69 yıl önce 16 kişinin çalıştığı küçük ölçekli bir imalathane iken, bugün sadece merkez fabrikasında 500’ün üzerinde çalışanıyla Türkiye tesisat sektörünün en büyük şirketlerinden biri haline gelen Ayvaz, Türkiye genelindeki bayileriyle 16-19 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs’ta buluşarak sektör ve firma hakkındaki son gelişmeleri paylaştı.

Ayvaz İç Satış Müdürü Süleyman Alço’nun açılış konuşmasıyla başlayan ilk gün, Ayvaz İcra Kurulu Başkanı Serhan Alpagut’un firma hakkında genel bilgiler verdiği sunumuyla devam etti. Serhan Alpagut sunumunda Ayvaz’ın sektördeki mevcut konumundan, son dönemde uluslararası arenada yer aldığı prestijli projelerden ve Ayvaz’ın ürün gamına eklediği yeni ürünlerden bahsetti. Alpagut’un ve ürün müdürlerinin sunumlarının ardından ilk gün gala yemeği ile sonlandı. İkinci gün ise bayiler Kıbrıs şehir turu organizasyonuna katılarak hoşça vakit geçirdiler. Etkinlik esnasında bolca dinlenmeye de fırsat bulan Ayvaz bayileri organizasyondan oldukça memnun ayrıldılar.

Konuyla ilgili bilgi veren Ayvaz İç Satış Müdürü Süleyman Alço, Ayvaz’ın mekanik tesisat sektöründe dünya çapında bir marka olma yolunda devam ederken yurt içinde de Pazar payını büyütüğünün altını çizdi. “Yurt genelinde 78 bayi ve 10 bölge müdürlüğümüz; sahada görev yapan 40’ı aşkın makine mühendisi arkadaşımız ile ciddi bir satış organizasyonu yürütüyoruz. Bayilerimiz, üretici ve son tüketici arasındaki en önemli iletişim ve hizmet birimidir. Bunun bilincinde olarak, bayilerimizle kol kola veriyor sadece Türkiye’nin değil, dünyanın takip ettiği projelere imza atıyoruz.” diyen Süleyman Bey bu sene gündemdeki projelerin en önemlilerinden biri olan 3. Havalimanı’nın yapım aşamasında Ayvaz’ın A’dan Z’ye tüm mekanik tesisat ürünleriyle yer aldığını ve bu projenin Ayvaz-bayi dayanışmasına önemli bir örnek teşkil ettiğini belirtti. Ayrıca yıllık değerlendirmeleri, bütçe hazırlıklarını ve bütçe realizasyon toplantılarını da her bölgedeki Satış Müdürleriyle, Bölge Müdürleriyle, Ürün Müdürleriyle ve bayilerle ortaklaşa gerçekleştirdiklerini kaydeden Alço, “Bayilerimizle her aşamada bu kadar kenetlenmişken bir süredir yıllık bayi toplantılarına ara vermiştik” dedi; şimdi bu organizasyonla yıllık bayi buluşmalarına Kıbrıs’ta yeniden başlamaktan mutluluk duyduklarını ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın