ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı Bölümler (Chapters) Konferansı

ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı Bölümler (Chapters) Konferansı, 4 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.

İklimlendirme İhracatçıları Birliği (İSİB) Geleneksel Yıllık Toplantısı ile paralel organize edilen RAL CRC 2018’in Organizasyon Komitesi adına Başkan Selman Ölmez (ASHRAE Türkiye Bölüm Başkanı), etkinlik hakkında özetle şu bilgileri verdi: “ASHRAE RAL CRC 2018 Konferansımız Antalya’da yapılacak. Antalya, sadece Türkiye için değil, 300 adet 5 yıldızı oteli ile tüm Akdeniz bölgesi için turizm başkentidir. Türk Rivierası olarak anılan Antalya, aynı zamanda dünyada en çok turist alan üçüncü kenttir. İki bin iki yüz yıllık tarihi boyunca Romalılar, Fenikeliler, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlı medeniyetleri Antalya’nın kent mirasına katkıda bulunmuştur. Bu görkemli tarih, dünyanın dört bir yanından doğrudan bağlantılı uçuşlarla kente gelen turistlerle paylaşılıyor.

ASHRAE RAL CRC 2018

Etkinlik, İSİB yıllık toplantısı ile aynı tarihte, aynı otelde gerçekleşecek. Böylelikle sektörün önde gelen Türk HVAC&R uzmanları, bilim insanları ve mühendisleri ile birlikte, tüm hafta boyunca, gelecekteki projeler için işbirlikleri kurma, mevcut bilgi birikimimizi ve bağlantılarımızı güçlendirme fırsatı bulacağız. Bildiğiniz gibi bu etkinlik her yıl farklı temalar altında gerçekleştiriliyor. CRC için teknik program teması, bu yıl “Yeni enerji geleceğimizin inşası” başlığını taşıyor. Bu başlık, ASHRAE başkanlığını yürüten ve etkinliğimize katılacak olan Sheila Hayter’in ‘toplum’ teması ile paralellik göstermektedir. ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı kapsamında iş dünyasına yönelik çeşitli teknik toplantıların yanı sıra keyifli etkinliklerde yapılacaktır.

İSİB Sektör Buluşması

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB)’nin her yıl düzenlediği İSİB Sektör Buluşması bu yıl ASHRAE RAL CRC toplantısı ile birlikte 3-6 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

ASHRAE’nin üyelerine yönelik her yıl farklı bir ülkede gerçekleştirdiği Chapters Regional Conferences çerçevesinde düzenlediği organizasyon ile eş zamanlı olarak yapılacak olan Sektör Buluşması ile İSİB üyeleri, Dünya iklimlendirme sektörü temsilcileri ile bir arada olacak. Bu sayede İSİB üyeleri uluslararası sektörel iletişimi ve ticari ilişkileri geliştirecek çalışmalar yapma fırsatı da bulacak.

İklimlendirme sektörünün geleceğinin ele alınacağı, yol haritasının çizileceği ve sektör temsilcilerinin beklentilerinin konuşulacağı Sektör Buluşması’nda, Güncel Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Yeni Kuşak Çalışanların Beklentileri, İş Hayatına Helikopter Bakışı, Kişisel Gelişim Eğitimleri, Etkili İletişim, Yurtdışı Pazarlama Teknikleri gibi konularda seminerler de gerçekleştirilecek. Ayrıca program kapsamında 1 gün boyunca, ASHRAE RAL CRC ile İSİB katılımcıları simultane çeviri ortamında ortak seminerlere katılım sağlayacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın