ASERCOM + EPEE eSempozyumu 13 Ekim’de

Avrupa Soğutma Bileşenleri Üreticileri Birliği ASERCOM ve Avrupa Enerji ve Çevre Ortaklığı EPEE, bu yıl yeniden güçlerini birleştirdi.

ASERCOM + EPEE eSempozyumu

İki kuruluş, son on yıldır yaptıkları gibi sanal bir sempozyum düzenleyecek. Bu yılki ASERCOM + EPEE eSempozyumu (13 Ekim Salı, 13.00-16.30 CET), Avrupa Yeşil Anlaşması, yakında revizyona uğrayacak AB F-Gaz Yönetmeliği hakkında bilgi edinmek ve AB mevzuatı ve politikalarının HVAC&R endüstrisini nasıl etkilediğine dair görüş alışverişinde bulunmak için ideal bir fırsat sağlayacak.

Asercom EPEE

eSempozyum, etkileşimli oturumlarında COVID-19’un önceki aylarda HVAC&R endüstrisini nasıl etkilediğini, AB Kurtarma Planının ne getireceğini ve dünyanın dört bir yanındaki insanların bu yıl karşılaştığı fırsatlar ve zorlukları öğrenme fırsatı sunacak. Katılımcılara her oturumda konuşmacılarla iletişim kurma fırsatı sunacak ASERCOM + EPEE eSempozyumu; ulusal, Avrupa ve küresel bakış açısıyla enerji ve iklim konularına ışık tutacak ve bunların birbirine nasıl daha fazla bağlandığını tartışacak.

eSempozyum programı için tıklayın.
Sorularınız için secretariat@epeeglobal.org ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın