Artus Muhendislik Proje, Uygulama ve Taahhüt

Artus Mühendislik 2017 yılında Y. Makine Mühendisi Fırat Tale tarafından kurulmuştur. Artus Muhendislik ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, vrf, yangın vb. mekanik tesisat alanlarında yer almaktadır. Proje, uygulama, taahhüt Artus Mühendislik’in iş alanları arasındadır.

Klima projelerinde Johnson Controls – York, Daikin, M. Electric , M. Heavy çalıştığımız markalar arasındadır. Merkezi Isıtma projelerinde ise Viessman, Danfoss, Buderus gibi markalarla çalışmaktayız. Projelerimizde çevreye saygılı, karbon emisyonu az, bütçe dostu ürünler ve markalar kullanmak ana amacımızdır.

Projelerinizde kullandığınız ürünlerin doğru bir şekilde uygulanması en az ürün kalitesi kadar önemlidir. Konusunda uzman ekiplerimizle projenin en başından sonuna kadar iş güvenliğini göz önünde bulundurarak tercih edilen sistem ve markanın düzgün bir şekilde montajını yapmaya gayret ediyoruz. Talep edilen sistemin montajı yapıldıktan sonra, bütün gerekli kalite kontrol ve güvenlik testleri sahada gerçekleştirilip sistemin düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir.

Firma kurucusu Y. Makine Mühendisi Fırat Tale, İstanbul Makine Mühendisleri Odasının verdiği Serbest Müşavir Mühendis belgesine sahiptir. Bu Serbest Müşavir Mühendis belgesi firmamızın yerel belediyelere sunulan inşaat ruhsat projelerinde gerekli olan imza yetkisi olduğu anlamına gelmektedir. Yerel belediyelere sunulan inşaat projelerinde ısı yalıtım hesabı ve ısıtma tesisatı projesi bütün raporlarıyla birlikte yetkili kişilere sunulmalıdır. Isıtma tesisatı projelerinde TS2164 sayılı standart, ısı yalıtım projelerinde ise TS825 sayılı standartlar kullanılmaktadır. Firmamız projelerini ilgili standartlara uygun bir şekilde çizmektedir.

Bugüne kadar firma kurucumuz Y. Makine Mühendisi Fırat Tale’nin gerçekleştirdiği projeleri görmek için iletişimde yer alan websitesinden projeler kısmında bulabilirsiniz. Artus Muhendislik olarak öncelikli hedefimiz çevreye duyarlı, doğa dostu, karbon emisyonu az olan ürünlerin ülkemizde kullanımını arttırmak ve bu sayede müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır.

Artus Mühendislik İletişim Bilgileri

Websitesi: www.artuseng.com
Adres: Batı mah. Dr. Orhan maltepe cd. No:28 D:2 Pendik/İstanbul
Telefon: 0 216 390 99 92

Artus Mühendislik Çalışılan Markalardan Bazıları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın