Ariston Kombi Türk Telekom Kampanyası

Isıtma sektörünün lider markası Ariston, soğuk kış aylarının yaklaştığı bu günlerde Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom ile birlikte avantajlarla dolu bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında, tam yoğuşmalı bir Ariston kombi satın alan Türk Telekom müşterilerine 250 TL değerinde 2 yıl ek garantiyi ücretsiz olarak sunuluyor.

30 Kasım’a kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom bireysel mobil, internet ve ev telefonu müşterilerinin ARISTONKOMBI boşluk TC kimlik numaralarıyla birlikte 6262’ye mesaj atmaları ve cep telefonlarına gelecek kampanya katılım kodunu 444 82 84 Ariston Çağrı Merkezi’nden onaylatmaları yeterli.

Yüzde 35’e varan enerji tasarrufu sağlayan tam yoğuşmalı Ariston kombilerle konforlu ve sıcacık bir kış geçirmek isteyen Türk Telekom’lular, kampanya ile standart 3 yıl olan Ariston Kombi garanti süresini 250 TL ek ücret ödemeden 5 yıla kadar uzatmanın ayrıcalığını yaşayacak.

Genus Premium Evo, Clas Premium Evo ve Cares Premium tam yoğuşmalı modellerini tüketicilerle buluşturan Ariston’un kombi modelleriyle ilgili bilgi almak için Ariston satış noktaları ve ariston.com/tr adresi ziyaret edilebilir.

Ariston Türk Telekom Kampanyası

Ariston Kombi Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya 17 Ekim – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine Ariston Kombi’den 250 TL değerinden 2 yıllık ek garanti paketi ücretisz olarak sağlanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin ARISTONKOMBI boşluk TCKN yazıp 6262’ye sms göndermeleri sonrasında 444 8284 nolu Ariston Müşteri Hizmetleri’ni arayarak cep telefonlarına gelen şifreyi ve kombi seri numaralarını Ariston müşteri temsilcisine iletmeleri ve ürüne ait 17 Ekim – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında kesilmiş faturanın 0216 415 67 67 nolu numaraya fax çekilmesi veya ayse.tezel@aristonthermo.com e-mail adresine taratılarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlem sonrasında kazanılan hediye (250 TL değerinde 2 Yıl Ek Garanti) ürünün seri numarası üzerine tanımlanacaktır ve ek garanti belgesi tüketicinin adresine gönderilecektir. Kampanya sadece tam yoğuşmalı Ariston Kombi modelleri için (Genus Premium Evo, Clas Premium, Cares Premium) geçerlidir.

Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Ariston Thermo Isı. Ve Soğ. Sis. İth. İhr. Dağ. A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın