Alsancak Stadyumu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ile Birlikte Aldağ Klima Santralleri ve Fancoilleri Tercih Edildi

0

Alsancak Stadyumu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ile Birlikte Aldağ Klima Santralleri ve Fancoilleri Tercih Edildi.

Alsancak Stadı

Cumhuriyet tarihinden eskiye dayanan geçmişi ile Türk Futbolunun gözbebeği Alsancak Stadı, 15.000 kişi kapasitesi olacak şekilde hızla inşa ediliyor. 78 milyon TL bütçe ile 22.855 metrekare arsa alanı üzerinde, 29.900 metrekare inşaat alanı olacak şekilde yapılan yeni stadyumda 10 adet loca ve 800 kişi kapasiteli kale arkası deplasman tribünü olacak.

Alsancak Stadı

Ciat ile Birlikte Aldağ Cihazları Tercih Edildi

İzmir ve Türk futbolu için büyük tarihsel öneme sahip bu önemli tesiste ALDAĞ’ın iklimlendirme çözümleri tercih edildi. Yeni Alsancak Stadında ALDAĞ ’ın 6500 – 20000 m3/h debi aralığında, sulu bataryalı, ısı geri kazanımlı, otomasyonlu yüksek enerji verimliliğine sahip klima santralleri, 5000 – 12000 m3/h debi aralığında hücreli aspiratörleri, farklı model ve 2-7 kW kapasite aralığında fan coil cihazları ile kanal tipi fanları hizmet verecek.

Tesisin soğutma grupları için, ALDAĞ çatısı altında hizmet veren, uluslararası iklimlendirme uzmanı kuruluş CIAT’ın EcoDesign kriterlerine uygun cihazları seçildi. CIAT’ın 120-450 kW kapasite aralığında AQUACIATPOWER serisi, ultra sessiz, yüksek mevsimsel verimlilik SEER değerine sahip soğutma grupları, Alsancak Stadı için hizmet verecek.

Yorum Yazın

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı giriniz.