Alarko Carrier, Ünsal Makine “Engelsiz Yaşam” için Destek

Alarko Carrier’ın İzmir yetkili satıcı Ünsal Makine, ihtiyaç sahibi engellilere destek vermek için başlattığı “Hepimiz Birlikteyiz” projesine bu yıl da devam ediyor.

Alarko Carrier’ın İzmir’de faaliyet gösteren yetkili satıcısı Ünsal Makine, hayata geçirdiği “Hepimiz Birlikteyiz” projesiyle, ihtiyaç sahibi engellilere bu yıl da tekerlekli sandalye bağışında bulundu. Kurucuları Rasim Salman, İsmail Özakşehir ve Elif Moroğlu himayesinde başlatılan proje kapsamında, yıl boyunca elde edilen gelirin bir bölümü, oluşturulan fona aktarılarak ihtiyaç sahibi engellilere destek sağlandı.

Ünsal Makine

Konuyla ilgili bilgi veren Ünsal Makine ortaklarından İsmail Özakşehir, “Engellilerin hayata daha çok katılmaları hayaliyle küçük bir fonla başlattığımız ‘Hepimiz Birlikteyiz’ projesi büyüyerek devam ediyor. Ünsal Makıne ailesi olarak, proje ve çözüm ortaklarımız ile satış noktalarımızın özverili çalışmaları sonucu yakaladığımız başarı ve elde ettiğimiz gelirle toplumsal hayata katılım konusunda zorluk yaşayan engelli bireylere destek olmaya çalışıyoruz. Engelsiz bir yaşama kavuşmaları için bir nebze de olsa katkı sunabilmek en büyük amacımız” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın