Borusan Mannesmann, 60’ıncı Yılı Bayi Toplantısı Barselona’da

Bu yıl 60’ıncı yılını kutlayan Borusan Mannesmann bayi toplantısını Barselona’da gerçekleştirdi. Toplantıda 60, 50, 40, 30, 20 ve 10 yıllık bayilere liyakat ödülleri takdim edildi.

Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen çelik boru üreticileri arasında yer alan Borusan Mannesmann, 60’ıncı kuruluş yıldönümünde Barselona’da bayileriyle bir araya geldi. “60 Yıllık Hikaye” temasıyla gerçekleşen toplantıya yöneticiler, bayiler ve eşleriyle birlikte 120 kişi katıldı.

Bayi toplantısı Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey’in dünyada yaşanan siyasi, ekonomik gelişmeler ve ülkemize etkileri konusunda yaptığı sunumla başladı. Hammadde piyasalarının durumu, Borusan Mannesmann’ın yeni ürün ve yatırımları, 2019 dağıtım kanalı hedef ve stratejilerinin paylaşıldığı toplantı Türkiye’nin dört bir yanından gelen Borusan bayilerinin liyakat plaketlerini almalarıyla son buldu. Borusan Mannesmann toplantıdan arta kalan zamanlarda düzenlediği çeşitli tur programlarıyla da bayilerine kültür ile eğlencenin iç içe geçtiği bir gezi fırsatı sundu.

60’ıncı kuruluş yıldönümünde bayileriyle bir arada olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey sözlerini şöyle sürdürdü: “60 yıl sürekli büyüyerek varlığını sürdürmek bir şirket için gerçekten çok kıymetli. 27 çalışan ve 2 bin ton kapasiteyle küçük bir atölyede başladığımız yolculuğumuza bugün üç kıtada yedi tesisimizle, farklı milletlerden 2 bin çalışanımızla ve 1,2 milyon ton üretim kapasitemizle devam ediyoruz. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte ortaya koyduğumuz bu başarının altında hiç kuşkusuz ödün vermeden bağlı kaldığımız kurumsal değerlerimiz yer alıyor. Bunlardan biri de hep bir adım sonrası için çalışmaya devam etmek. En zor zamanlarda bile değer yaratmaya, ülkemize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bugün; sene başında açıkladığımız 75milyon dolarlık yeni yatırımımızın bir bölümünü devreye almanın gururunu da yaşıyoruz. Borusan Mannesmann sağlam adımlarla başarı yolculuğuna devam ediyor.”

Exit mobile version