Alarko Carrier, Türkiye’nin En Değerli 100 Markasından Biri

Alarko Carrier, lider ve bağımsız uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in her yıl hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesinde 8 basamak birden yükselerek 90’ıncı sırada yer aldı.

Alarko Carrier Brand Finance 100 – Türkiye 2018 listesinde, geçen yıla göre marka değerinde %12’lik bir artış yakaladı. Finans ile pazarlama arasında köprü kurmak amacıyla kurulan Brand Finance bu araştırmasında, markaların son 3 yıl içinde Kamu Aydınlatma Platformu’yla (KAP) paylaştıkları finansal veriler ve çeşitli kaynaklardan elde ettikleri bilgileri yorumlayıp gelecek 5 yıla dair bir projeksiyon çıkararak ilk 100’e giren firmaları belirledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Reklam Müdürü Hüdai Öztürk “Listenin uluslararası bağımsız bir değerlendirme kuruluşu tarafından hazırlanmasını çok önemsiyoruz. Alarko Carrier’ın sektördeki tek firma olarak ilk yüzde yer alması bizim için büyük önem taşıyor. Bu başarının arkasında Alarko Carrier yönetimi ve tüm çalışanlarının yıllara dayanan tecrübesi ve özverili çalışmaları yatıyor. Türkiye’nin en değerli iklimlendirme şirketlerinden biri olmanın gurunun yaşıyor ve daha büyük başarıla imza atmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.” dedi.

Exit mobile version