Grundfos’un Yeni “Kendin Tasarla” Konfigürasyon Aracı Tanıtıldı

Grundfos Product Center’da lanse edilen yeni “konfigürasyon değiştirme” özelliği, kullanıcıların MTR veya CR pompa sistemlerini kendi ihtiyaçlarına göre hızlı ve basit bir şekilde özelleştirmelerine ya da yaptıkları her değişikliği Grundfos satış ofisine danışmak zorunda kalmadan sıfırdan kendilerine özel çözümler yaratmalarına imkan veriyor.

Yeni özelliği kullanmak isteyen müşteriler öncelikle Grundfos Product Center’da bulunan en yakın standart pompanın hidrolik versiyonunu seçmelidir. Daha sonra açılır menülü sade bir ara yüz ve seçilen değişikliğin uygun olup olmadığını anında belirten uyarı ışıklı bir sistem ile konfigürasyon değiştirilebilir.

Program, kullanıcıları motor boyutu, montaj şekli, bağlantı çapı ve sensör/iletişim bilgileri gibi hız ve kullanım kolaylığı açısından farklı sekmeler halinde düzenlenmiş olan kilit karar noktalarından otomatik olarak geçirir. Seçilen her bir değişiklik uyarı ışıklı bir sistemle kabul edilir veya reddedilir. Tüm ışıklar yeşil yandığında yeni çözümünüz tamamlanmış olur.

Yeni konfigürasyon kabul edilip kaydedildikten sonra Product Center yazılımı devreye girerek teknik bilgi föyünü, ürün ayrıntılarını ve çizimlerini otomatik olarak günceller. Yeni çözüm mevcut bir proje dosyasına eklenerek, ekibinizin diğer üyeleriyle paylaşılmak ve sürecin devamı için Grundfos satış ofisine yönlendirilmek üzere PDF raporu haline getirilebilir.

Tanka montajlı MTR pompaları ile Grundfos CR hat tipi santrifüj pompaları su temini, arıtma ve endüstriyel proses uygulamalarında geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Kullanımı kolay bu yeni yazılım, pompa sistemlerini yeni baştan tasarlarken veya geliştirirken ve devam eden proseslerde diğer değişiklikleri yaparken oluşabilecek gecikmeleri en aza indirmekte ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Exit mobile version