Yüzme Havuzu Projelendirme Esasları Semineri

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Samsun Temsilciliği’nin düzenlediği 2018/19 eğitim seminerlerinden 3.’sü 2 Mayıs 2019 tarihinde Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Toplantı Salonu yapılacaktır. Seminerin Konusu;” Yüzme Havuzu Projelendirme Esasları” dır.

Yüzme Havuzu Tesisatı

Konu : Yüzme Havuzu Projelendirme Esasları
Tarih : 2 Mayıs 2019 – Perşembe
Saat : 18:00 – 20:00
Seminer Yeri : Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Toplantı Salonu
Konuşmacı : Ferit GÜRELİ
Oturum Başkanı : Umut Cüneyt İYİOL
Program Akışı : 
17:30 – 18:00 Buluşma
18:00 – 18:45 Seminer
18:45 – 19:00 Ara
19:00 – 20:00 Seminer ve Soru-Cevap

TTMD Hakkında

TTMD; tanımdaki alanlarda Tesisat Mühendisliğinin ve topluma verdiği hizmetlerin gelişmesi için 1992 yılında kurulmuş olup, bu gün değişik disiplinlerden gelen profesyonellerin ortak amaçlar için toplandığı bir dernek haline gelmiştir. Bilgi ve Teknoloji transferini gerçekleştirmek, uluslararası platformda meslektaşlarımızı temsil etmek ve gelişmeleri anında izlemek için TTMD olarak yurtdışı meslek örgütleri ile temaslarımız devam etmektedir.

TTMD’nin amacı; öncelikle profesyonel hizmet veren meslektaşlarımızla, yeni mezun mühendisler ve bu meslekte yetişmek isteyen öğrencilerin uygulama alanındaki eğitimlerine, araştırmalarına, bilgi ve teknoloji transferine katkıda bulunmak, gerekli iletişim ve tartışma ortamının sağlamak, üniversitelerin ve araştırma kurumlarının mesleğimizle ilgili araştırmalarına katkıda bulunmaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

close

15 Bin Üyemize Katılın